TV Elamed - telewizja nie tylko dla stomatologów

TV Elamed - telewizja nie tylko dla stomatologów

04.05.2009 16:30, aktual.: 04.05.2009 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydawnictwo Elamed z Katowic stworzyło telewizję internetową TV Elamed, która skierowana jest do przedstawicieli określonych branż. Już teraz w ramach projektu działają dwie telewizje: stomatologiczna (TV TPS) i rehabilitacyjna - (TV Rehabilitacja). W przygotowaniu są kolejne serwisy.

TV Elamed to przede wszystkim relacje z najważniejszych imprez targowych (np. Krakdent), filmy szkoleniowe, prezentacje firm, pokazy najnowocześniejszych technologii, usług i produktów.

_ "Od 17 lat tworzymy czasopisma dla specjalistów z różnych branż. Każda z naszych redakcji doskonale poznała swoje środowisko i odbiorców " - mówi Dyrektor Wydawniczy Monika Siwiec - " Zdajemy sobie sprawę z tego, że internet odgrywa coraz większą rolę tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych czytelników i materiały, które do tej pory prezentowaliśmy na łamach czasopism, będziemy dostarczać również w formie wideo. Będzie to z pewnością szczególnie pomocne w przypadku prezentacji poradnikowych, gdzie odbiorca będzie mógł nie tylko przeczytać opis danego przypadku, ale też przyjrzeć się poszczególnym etapom jego wykonywania." _

Kolejne serwisy (obok TV TPS i TV Rehabilitacja) pojawią się wkrótce, a zapowiedzi materiałów, które będą w nich prezentowane można już zobaczyć na stronach czasopism wydawnictwa. Elamed prowadzi również portal internetowy dostarczający specjalistycznej wiedzy - Expertia.pl, a także rozwija dział produkcji filmowej.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)