The Order: 1886 - gra, która zmienia bieg historii

The Order: 1886 - gra, która zmienia bieg historii24.02.2015 13:32
The Order: 1886 - gra, która zmienia bieg historii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Znana mitologia przedstawiona w alternatywnej historii - przedstawiamy grę, która łączy rzeczywiste elementy (prawdziwe miejsca, postacie i wydarzenia) z innym spojrzeniem na znane mity i legendy, tworząc alternatywną wersję historii do tej znanej dziś.

W The Order: 1886 gracze będą korzystać z zaawansowanych rodzajów broni i gadżetów, które nie występowały w tym okresie, a realistyczne wrażenia sprawią, że istnienie tych wynalazków wyda się bardzo prawdopodobne.

Poprzez wykorzystanie charakterystycznych dla filmu zabiegów oraz za sprawą gry aktorskiej, prezentacja nabiera unikalnych cech i dostarcza niezapomnianych wrażeń. The Order: 1886 ma zrewolucjonizować gatunek strzelanin z perspektywy trzeciej osoby, wykorzystując nowatorskie elementy rozgrywki. Sekwencje _ Cinemelee _spowodują, że gracz będzie musiał działać rozważnie, aby unikać ataków przeciwników.

Wykorzystanie technologii _ full performance capture _ dla postaci oraz płynne przejścia między akcją a scenami fabularnymi sprawiają, że pełna intryg i spisków fabuła ożywa na ekranie. Broń jest nietypowa jak na Londyn z tamtych czasów, jednak jej istnienie z naukowego punktu widzenia jest możliwe. Eliminować odległe cele gracz może pociskami energii z karabinu łukowego lub spopieli wrogów za pomocą strzelby termitowej, która wydziela chmurę łatwopalnego pyłu i wieńczy dzieło za sprawą specjalnej flary. Postęp technologiczny oznacza, że statki powietrzne wznoszą się nad miastem, a Rycerze korzystają z imponującego arsenału potężnych rodzajów broni i gadżetów, unikalnych dla tej wizji neowiktoriańskiego Londynu.

W związku z premierą gry, Sony przygotowało wizerunki europejskich miast w stylu neowiktoriańskim. W treści artykułu prezentujemy wybrane grafiki.

288766091382438035
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe - Warszawa)

Fabuła:

Gra zmienia przeszłe wydarzenia, prezentując unikalną wizję wiktoriańskiego Londynu. W mieście tym ludzie mający we władaniu zaawansowaną technologię stają do walki z potężnym przedwiecznym wrogiem. W alternatywnej historii, w której mity przeplatają się z technologią, można wcielić się w Galahada, członka Zakonu Rycerzy, i dołączyć do toczącej się od stuleci wojny, której wynik na zawsze zmieni bieg historii.

Setki lat przed wydarzeniami z roku 188. ludzkość przeszła dewolucję i pewna jej część stała się „Mieszańcami”. W końcu dochodzi do wybuchu wojny o władzę i przetrwanie między ludźmi a Mieszańcami. Aby pokonać tych wrogów, Rycerze Okrągłego Stołu zakładają specjalną organizację zwaną Zakonem. Walczą z wrogiem od stuleci i przysięgli stać na straży ludzkości.

Dzięki rewolucji przemysłowej gracz dysponuje potężną bronią, a szala zwycięstwa przechyla się na jego stronę w wojnie z Mieszańcami. Bohater jednak musi zmierzyć się z kolejnym zagrożeniem. Do nowo powstałej rebelii dołączają kolejni ludzie i poczynają sobie coraz śmielej. Wypowiadają otwartą wojnę rycerzom Zakonu, którzy stanowią dla nich ucieleśnienie władzy i ucisku. Rycerze Zakonu muszą zmierzyć się z zagrożeniem ze wszystkich stron, próbując zaprowadzić pokój i porządek.

288766091382765715
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe - Paryż)
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)