T-Mobile Show: nagraj teledysk i zostań gwiazdą telewizji lub wygraj smartfona

T-Mobile Show: nagraj teledysk i zostań gwiazdą telewizji lub wygraj smartfona04.07.2016 14:05
T-Mobile Show: nagraj teledysk i zostań gwiazdą telewizji lub wygraj smartfona

T-Mobile ma dobrą informację dla wszystkich, którzy marzą o podbiciu ekranów i karierze showmana. Już od dzisiaj każdy może zostać Gwiazdą T-Mobile! Operator uruchamia specjalną platformę T-Mobile Show i razem z gwiazdami - Agnieszką Szulim i Piotrem Kędzierskim - zachęca wszystkich do wspólnej zabawy. Czekają nagrody i sława.

Hity od T-Mobile”. na dobre zagościły już w świadomości Polaków dzięki humorystycznej, lekkiej formie i dobrze znanym motywom muzycznym, które w aranżacjach T-Mobile jeszcze łatwiej wpadają w ucho. Fraza „Jestem w T-Mobile…” stała się już szlagierem, a spoty reklamowe notują rekordową popularność w mediach społecznościowych. Operator doceniając ten potencjał idzie o krok dalej i zaprasza wszystkich do „żywego” zaangażowania w T-Mobile Show – swoim nowym projekcie komunikacyjnym . W jej ramach każdy będzie mógł nagrać swoją wersję najnowszego hitu T-Mobile opartego o utwór Robina Thicke’a - „Blurred Lines” i walczyć o atrakcyjne nagrody z udziałem w reklamie włącznie. Dobre show nie może się obyć bez charyzmatycznych prowadzących. Tę rolę wzięli na siebie znani dziennikarze - Agnieszka Szulim i Piotr Kędzierski.

T-Mobile Show – nagrody i sława

Dzień startu platformy to jednocześnie początek wakacji. T-Mobile Show nawiązuje do nich nie tylko w warstwie kreacyjnej ale także niecodziennym zadaniem konkursowym. Gospodarze - Agnieszka i Piotr –. zachęcać będą na wszelkie sposoby by pójść za ich przykładem i nagrać swoje wykonanie najnowszego Hitu od T-Mobile. Mechanizm jest banalnie prosty: wystarczy wejść na stronę www.t-mobileshow.pl lub ściągnąć specjalną aplikację (dostępna jest na platformy Android i iOS) a następnie nagrać utwór w jednej z dwóch technik – karaoke lub lipsync. Wideo powinno oddawać szaloną, wakacyjną atmosferę – im bardziej będzie zabawne, tym lepiej. Konkurs jest otwarty dla absolutnie wszystkich, a na autorów najbardziej kreatywnych i spontanicznych klipów czekają atrakcyjne nagrody:

Nagroda dzienna –. 200 zł

Nagroda tygodniowa –. Sony Xperia X z abonamentem na 2 lata za darmo (taryfa Comfort)

Dodatkowo przyznanych zostanie 5. dwuosobowych zaproszeń na koncert Avicii, który odbędzie się 15go lipca w Gdańsku.

Nagroda główna zaś to udział w reklamie T-Mobile. Twórcy trzech najlepszych nagrań wezmą udział w 30-sekundowym klipie telewizyjnym, który zostanie wyemitowany w ramach kampanii reklamowej.

Informacje o projekcie, oraz o zwycięskich zgłoszeniach publikowane będą systematycznie na stronie www.t-mobileshow.pl.

Pozdrowienia ślę z wakacji

Projektowi towarzyszyć będzie kampania reklamowa w telewizji, radiu, online i social mediach. W spotach reklamowych, utrzymanych naturalnie w konwencji „Hitów od T-Mobile”. Agnieszka Szulim i Piotr Kędzierski wcielą się w rolę gospodarzy T-Mobile Show. Praca prezentera wakacyjnego programu zazwyczaj nie jest łatwa i nasi bohaterowie również doświadczą szeregu perypetii. Show pozostanie nie zagrożone, ponieważ korzystają z super sieci T-Mobile.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)