ycipk-28sh3u

Stworzyli spoty dla Toyoty, BBC czy HBO. Wcale nie chodzi o Platige Image

Efektowne animacje, promujące gry, filmy czy marki? "Ha, pewnie, że znam - Platige Image!" - zapewne tak odpowiedziałoby wielu Polaków. Tymczasem mamy firmę, którą również możemy pochwalić za podobne sukcesy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Juice zajmuje się tworzeniem animacji
Juice zajmuje się tworzeniem animacji (Materiały prasowe)
ycipk-28sh3u

Spot, przedstawiający dokonania polskiego studia Juice, musi imponować. Wśród marek, z którymi współpracowali Polacy, znajdziemy Toyotę, Mitsubishi, HBO, Casio, serial "Vikings" czy BBC - to dotychczasowe ich dokonania. Materiał naprawdę robi wrażenie:

Spot dla BBC, z okazji Igrzysk Olimpijskich w Soczi, przyciągnął najwięcej uwagi. Ale głównie za sprawą Tomasza Bagińskiego, który był reżyserem. Za to Juice, wraz z Platige Image, odpowiadało za produkcję materiału.

ycipk-28sh3u

Podobnie jak Platige, Juice często bierze udział w tworzeniu zwiastunów do gier. Na przygotowanym materiale widzimy fragmenty trailerów do takich produkcji jak "Ryse", polskie "Shadow Warrior", postapokaliptyczne "Crossout", wieloosobowy bojowy symulator lotu "War Thunder" czy wyścigowe "Racing Rivals", które dostępne jest na platformach mobilnych.

Wideo od Juice jest dowodem na to, że w Polsce nie tylko Platige Image z powodzeniem tworzy efektowne aplikacje dla znanych firm. Choć nie da się ukryć, że to właśnie o Platige Image przyciąga najwięcej uwagi - chociażby z okazji promocji największych gier na świecie, na dużych wydarzeniach. Jak zwiastun "God of War" podczas meczu NBA. Juice już ma swoim koncie kilka znanych produkcji, więc niewykluczone, że wkrótce zobaczymy od nich zwiastun gigaprodukcji.

Polub WP Tech
ycipk-28sh3u
ycipk-28sh3u
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28sh3u