Tracer Transformers - niedrogi zestaw dla gracza

Tracer Transformers - niedrogi zestaw dla gracza

Tracer Transformers - niedrogi zestaw dla gracza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.11.2012 12:09, aktualizacja: 13.11.2012 12:39

Tracer wprowadził do sprzedaży kolejny produkt zaprojektowanych z myślą o graczach. Tracer Transformers to zestaw składający się z klawiatury i myszy, którego cena nie przekracza 100 złotych.

Przewodowy zestaw Tracer Transformers składa się z czułej myszki oraz pełnowymiarowej klawiatury o wysokim skoku. Gryzoń wyposażony jest w laserowy sensor o wysokiej precyzji. Urządzenie wyposażone jest również w cztery odważniki, umożliwiające dopasowanie ciężaru myszy do indywidualnych preferencji gracza. Ponadto, mysz Transformers może pracować w czterech trybach rozdzielczości - 800/1600/2400/340. DPI, między którymi gracz przełącza się za pomocą specjalnego przycisku. Drugim elementem zestawu jest klawiatura wyposażona w dziewięć dodatkowych przycisków do obsługi multimediów. Jej dodatkową zaletą jest ergonomiczna podpórka pod nadgarstki z gumowymi wykończeniem.

Tracer Transformers objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)