Ubisoft Pass Premium - czy Ubisoft planuje abonament na gry?

Ubisoft Pass Premium - czy Ubisoft planuje abonament na gry?

Ubisoft Pass Premium - czy Ubisoft planuje abonament na gry?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.05.2019 13:55

Gracze zauważyli, że w sklepie Ubisoft pojawiła się pozycja pod "Ubisoft Pass Premium". Na razie nie można jej zakupić, nie ma też żadnych dodatkowych informacji na jej temat, jednak nazwa jest zbliżona do nazw subskrypcji Origin Access czy Xbox Game Pass.

Rynek gier zmienia się dosyć mocno i coraz więcej firm oferuje graczom gry na abonent. W ramach takiej usługi możemy za uiszczeniem opłaty korzystać bez ograniczeń z katalogu gier przygotowanego przez dostawcę usługi. Obecnie najpopularniejszymi abonamentami są:

  • Xbox Game Pass
  • Origin Access i Origin Access Premier (dostępny tylko na PC i Mac)
  • EA Access (dostępny na konsolach)
  • PlayStation Now

Wydaje się jednak, że do tej listy dołączy jeszcze usługa gier w abonamencie od Ubisoft.

Ubisoft Pass Premium - co wiemy?

Pozycja w sklepie Ubisoft pod nazwą "Ubisoft Pass Premium" została już usunięta, jednak zdążyła pobudzić wyobraźnię graczy. Pojawienie się kolejnej usługi gier w ramach abonamentu nie wydaje się być dziwnym pomysłem, zwłaszcza że francuski deweloper ma w swoim portfolio bardzo dużo tytułów.

Dodatkowo nazwa "Ubisoft Pass Premium" może sugerować, że usługa będzie dostępna w wersji droższej - premium i zwykłej, podobnie jak ma to miejsce w przypadku Origin Access i Origin Access Premier. Na razie są to oczywiście jedyni spekulacje, ale mamy nadzieję dowiedzieć się więcej podczas tegorocznych targów E3, które odbędą się już 10 czerwca 2019.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)