WP
Gadżety

Stacja pary Vaporella Forever Star

Żelazko z wytwornicą pary z ciśnieniem wynoszącym 5 bar powinno uporać się z wyprasowaniem koszul i spodni w kant, a także innych ubrań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stacja pary Vaporella Forever Star
(Materiały prasowe)
WP

Prasowanie to jedna z najbardziej niewdzięcznych prac domowych –. szczególnie jeżeli w pracy obowiązuje nas dress code i każdego dnia musimy pojawić się w wyprasowanej koszuli z kołnierzykiem i eleganckich spodniach lub spódnicy. Wtedy raczej nie uda nam się uciec od prasowania. Można je jednak spróbować polubić. Kupić dobrą, dużą i wygodną deskę, porządne żelazko, a podczas prasowania włączyć dobry film.

Ostatnio na rynku pojawił się model marki Polti - Vaporella Forever Star. Produkt ten odznacza się ciśnieniem pary 5 bar oraz jej wyrzutem na poziomie 15. g/min. Bojler ma pojemność 0,5 l, natomiast dodatkowy zbiornik na wodę – 0,75 l. Stacja pary dla bezpieczeństwa posiada funkcję automatycznego wyłączania – przyda się ona, gdy np. pilny telefon sprawi, że zapomnimy o rozpoczętej pracy.

Żelazko ma ceramiczną stopę, ochronę przed osadzaniem się kamienia oraz automatycznie zwijany przewód zasilający. Wraz ze stacją pary waży 5,4 kilograma.

WP

Anna Paczuska

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP