ycipk-3a3ej4
Gadżety

Stacja pary Vaporella Forever Star

Żelazko z wytwornicą pary z ciśnieniem wynoszącym 5 bar powinno uporać się z wyprasowaniem koszul i spodni w kant, a także innych ubrań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stacja pary Vaporella Forever Star
(Materiały prasowe)
ycipk-3a3ej4

Prasowanie to jedna z najbardziej niewdzięcznych prac domowych –. szczególnie jeżeli w pracy obowiązuje nas dress code i każdego dnia musimy pojawić się w wyprasowanej koszuli z kołnierzykiem i eleganckich spodniach lub spódnicy. Wtedy raczej nie uda nam się uciec od prasowania. Można je jednak spróbować polubić. Kupić dobrą, dużą i wygodną deskę, porządne żelazko, a podczas prasowania włączyć dobry film.

Ostatnio na rynku pojawił się model marki Polti - Vaporella Forever Star. Produkt ten odznacza się ciśnieniem pary 5 bar oraz jej wyrzutem na poziomie 15. g/min. Bojler ma pojemność 0,5 l, natomiast dodatkowy zbiornik na wodę – 0,75 l. Stacja pary dla bezpieczeństwa posiada funkcję automatycznego wyłączania – przyda się ona, gdy np. pilny telefon sprawi, że zapomnimy o rozpoczętej pracy.

Żelazko ma ceramiczną stopę, ochronę przed osadzaniem się kamienia oraz automatycznie zwijany przewód zasilający. Wraz ze stacją pary waży 5,4 kilograma.

ycipk-3a3ej4

Anna Paczuska

Polub WP Tech
ycipk-3a3ej4
ycipk-3a3ej4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3a3ej4