Nowe żelazko Philips Azur - łatwe i bezpieczne prasowanie

Nowe żelazko Philips Azur - łatwe i bezpieczne prasowanie

Nowe żelazko Philips Azur - łatwe i bezpieczne prasowanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.04.2014 14:04

Żelazko parowe Philips Azur GC4860/37 dzięki swojej konstrukcji i wadze umożliwia łatwe docieranie do trudno dostępnych miejsc, a dzięki silnemu strumieniowi pary żelazko powinno poradzić sobie z każdym zagnieceniem. Urządzenie posiada również funkcję "strażaka".

Niezależnie czy lubimy prasować, czy robimy to z konieczności, żelazko jest jednym z podstawowych urządzeń małego AGD w każdym domu. Najnowsze żelazko Philipsa wyposażone zostało w wysoce odporną na zarysowania stopę SteamGlide, które nie powstają nawet w kontakcie z ostrymi elementami garderoby. Jej zaletą jest także fakt, gładko przesuwa się po tkaninie i jest łatwa w czyszczeniu.

W prasowaniu pomoże sama konstrukcja żelazka, która ułatwia manewrowanie po prasowanej odzieży, dzięki czemu bez problemu można dotrzeć trudno dostępne miejsca. Zastosowana w żelazku Azur końcówka stożka parowego Steam Tip łączy spiczasty kształt stopy i wydłużone otwory wylotu pary. Została stworzona specjalnie po to, by umożliwić dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc. Dodatkowo żelazko ma optymalną wagę - 1,6 kg.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ciągły strumień pary do 5. g/min pozwala skutecznie rozprasować wszystkie zagniecenia także na dwóch stronach tkaniny. Oprócz tego, dodatkowe silne uderzenia pary do 200 g/min umożliwia szybkie, miejscowe zwilżenie materiału, a tym samym pozbycie się najtrwalszych zagnieceń.

Drzwiczki zbiorniczka o pojemności 35. ml otwierają się na boki, co ułatwia nalewanie wody. Sam zbiornik posiada zabezpieczenie antywapienne z funkcją Calc-Clean.

Żelazko GC486. wyposażono w funkcję strażaka, co oznacza, iż urządzenie pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie. W przypadku ustawienia go na podstawie wyłącza się po 8 minutach, a po ustawieniu go na stopie lub położeniu na boku wyłącza się po upływie 30 sekund.

Cena: 450 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)