Trwa ładowanie...
ycipk-3npqy2

Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline

W płatnej wersji Spotify użytkownicy mogą pobierać piosenki do słuchania bez konieczności stałego połączenia z Internetem. Teraz limit tworów przypadających na jedno urządzenie został podniesiony trzykrotnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline
Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline (iStock.com)
ycipk-3npqy2

Użytkownicy kont Spotify Premium mają możliwość pobierania i zapisywania utworów i słuchania muzyki bez dostępu do Internetu. Do tej pory platforma oferowała możliwość zapisania do 3333 utworów na maksymalnie 3 urządzeniach w ramach jednego konta. Teraz podniesiono ten limit – korzystając z pakietu premium użytkownicy mogą pobrać do 10 000 piosenek na każde z 5 różnych urządzeń. Oznacza to, że łącznie nasza muzyczna biblioteka offline może poszerzyć się o 50 tys. utworów.

Przed pobraniem utworu do pamięci urządzenia można również zadecydować o jakości zapisywanej muzyki. Trzeba pamiętać, że będzie miało to wpływ na zajmowaną przestrzeń dyskową na urządzeniu.

Spotify chce aby oferta wyglądała atrakcyjnie na tle konkurencji!

ycipk-3npqy2

Miesięczny abonamentSpotify Premium kosztuje 19,99 zł. Dostępny jest również wariant rodzinny Spotify, gdzie w cenie 29,99 zł możemy uzyskać dostęp dla 6 użytkowników. Została również przygotowana atrakcyjna oferta dla studentów za zaledwie 9,99 zł.
Spotify premium umożliwia odtwarzanie dwolonego utworu z biblioteki online i nieoranicznoną ilość pominięć utworów podczas słuchania na smartfonach. Mając subskrypcję premium słuchanie muzyki nie będzie przerywane reklamami.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3npqy2

ycipk-3npqy2
ycipk-3npqy2