Trwa ładowanie...
d3v9ev5

Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline

W płatnej wersji Spotify użytkownicy mogą pobierać piosenki do słuchania bez konieczności stałego połączenia z Internetem. Teraz limit tworów przypadających na jedno urządzenie został podniesiony trzykrotnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline
Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline (iStock.com)
d3v9ev5

Użytkownicy kont Spotify Premium mają możliwość pobierania i zapisywania utworów i słuchania muzyki bez dostępu do Internetu. Do tej pory platforma oferowała możliwość zapisania do 3333 utworów na maksymalnie 3 urządzeniach w ramach jednego konta. Teraz podniesiono ten limit – korzystając z pakietu premium użytkownicy mogą pobrać do 10 000 piosenek na każde z 5 różnych urządzeń. Oznacza to, że łącznie nasza muzyczna biblioteka offline może poszerzyć się o 50 tys. utworów.

Przed pobraniem utworu do pamięci urządzenia można również zadecydować o jakości zapisywanej muzyki. Trzeba pamiętać, że będzie miało to wpływ na zajmowaną przestrzeń dyskową na urządzeniu.

Spotify chce aby oferta wyglądała atrakcyjnie na tle konkurencji!

Miesięczny abonamentSpotify Premium kosztuje 19,99 zł. Dostępny jest również wariant rodzinny Spotify, gdzie w cenie 29,99 zł możemy uzyskać dostęp dla 6 użytkowników. Została również przygotowana atrakcyjna oferta dla studentów za zaledwie 9,99 zł.
Spotify premium umożliwia odtwarzanie dwolonego utworu z biblioteki online i nieoranicznoną ilość pominięć utworów podczas słuchania na smartfonach. Mając subskrypcję premium słuchanie muzyki nie będzie przerywane reklamami.

d3v9ev5

Podziel się opinią

Share

d3v9ev5

d3v9ev5
Więcej tematów