Trwa ładowanie...
d1bmdal

Soundbook X3 - głośnik Bluetooth z radiem FM, mikrofonem i NFC

Bayan Audio wprowadza do sprzedaży nowy model bezprzewodowego głośnika Bluetooth z radiem FM i funkcją zestawu głośnomówiącego Soundbook X3. Głośnik oparty jest na 20-watowym wzmacniaczu, czyli o 5 W mocniejszym niż w mniejszej wersji Soundbooka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Soundbook X3 - głośnik Bluetooth z radiem FM, mikrofonem i NFC
(Materiały prasowe)
d1bmdal

Soundbook X3 wykorzystuje zaawansowane kodeki aptX do bezprzewodowego przesyłania dźwięku, przy zachowaniu jego wysokiej jakości. Głośnik uzyskuje łączność przy pomocy standardu Bluetooth 4.0. pozostając w zgodzie z wersjami 2.1 i wyższymi. Zintegrowany moduł NFC pozwala na błyskawiczne łączenie się z kompatybilnymi urządzeniami przez ich zbliżenie do głośnika. Za redukcję szumu odpowiada system TDMA. Współczynnik zawartości harmonicznych (THD) określający poziom zniekształceń dźwięku wynosi w przypadku Soundbooka X3 mniej niż 2 proc. Oprócz połączenia bezprzewodowego jest też możliwość podłączenia źródła dźwięku za pomocą 3,5 mm wtyczki mini jack.

Wyświetlacz LED znajdujący się na przednim panelu urządzenia podaje informacje o stanie baterii, częstotliwości radia FM oraz wskazuje aktualne źródło dźwięku. Bateria Soundbooka X3 pozwala na maksymalnie 1. godzin odtwarzania muzyki przy połączeniu Bluetooth.

Do wykończenia obudowy Soundbooka X3 wykorzystano aluminium, które nie tylko zapewnia solidność konstrukcji, ale także korzystnie wpływa na akustykę. W oprawie głośnika wbudowana jest antena radiowa. Dodatkowo z tyłu urządzenia znajduje się dodatkowy port USB, pozwalający naładować telefon czy odtwarzacz mp3.

Soundbook X3 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-turkusowej oraz czarno-pomarańczowej.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 129. zł brutto

Soundbook X3 w najniższych cenach! Sprawdź!

d1bmdal

Podziel się opinią

Share
d1bmdal
d1bmdal
Więcej tematów