Trwa ładowanie...
d15nwyk

Sony Xperia E4g - łatwy w użyciu smartfon z LTE

Na początku tego miesiąca Sony przedstawiło Xperię E4 - niedrogi, łatwy w obsłudze smartfon z wysoce wydajną baterią. Teraz Sony pokazało model E4g, który od poprzednika różni się transmisją danych 4G LTE. Kolejne różnice to nieco mniejszy ekran (o 0,3 cala) ale za to mocniejszy procesor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sony Xperia E4g - łatwy w użyciu smartfon z LTE
(Materiały prasowe)
d15nwyk

Telefon wyposażono w całkiem sporą jak na smartfony baterię o pojemności 2300mAh. Ma ona pozwolić na dwa dni normalnego działania, co w świecie współczesnych smartfonów jest bardzo dobrym wynikiem. Jeśli to nie wystarczy, można aktywować tryb STAMINA, który optymalizuje zużycie baterii i wydłuża czas pracy urządzenia. Jeśli jest taka potrzeba, telefon może działać nawet przez okrągły tydzień dzięki trybowi Ultra STAMINA, a użytkownik będzie miał dostęp do jego podstawowych funkcji.

Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz (E4 1,3 GHz) wspomagany jest 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci na dane. Taka konfiguracja powinna zapewnić bezproblemowe i szybkie działanie telefonu w większości zastosowań. Obraz wyświetlany jest na 4,7-calowym wyświetlaczu (54. x 960 pikseli) wykonanym w technologii IPS (model E4 ma wyświetlacz o przekątnej 5 cali).

Aparat w Xperii E4 ma 5 megapikseli i obsługuje tryb HDR. Dostępne są również znane z najwyższych modeli Xperii aplikacje Rzeczywistość Rozszerzona –. humor, Live on YouTube, Retusz Portretu, Sound Photo, Timeshift Burst, Efekt AR, Social Live, Efekty Kreatywne oraz Rozległa Panorama. Aparat 2MP umieszczony z przodu pozwala z kolei na wykonywanie selfies.

d15nwyk

Nowa aplikacja Sony PartyShare pozwala każdemu na dzielenie się swoją muzyką przez smartfon. Z pomocą Wi-Fi Direct użytkownik może zatem stać się osobistym DJ-em dla dużej grupy swoich przyjaciół znajdujących się w tym samym pomieszczeniu i w zasięgu tej samej sieci Wi-Fi. Aby nadać jej osobistego charakteru, użytkownik Xperii E4 ma możliwość zmiany motywów lub tylnej obudowy.

Cena: o 10. zł więcej niż wersja bez LTE - 800 zł.

d15nwyk

Podziel się opinią

Share

d15nwyk

d15nwyk
Więcej tematów