Trwa ładowanie...
holderName

Samsung Galaxy S8 z ekranem Force Touch?

Spodziewany na początku przyszłego roku flagowy model Samsunga, Galaxy S8 będzie – podobnie jak najnowsze iPhone’y – wyposażony w ekran Force Touch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Technologia Force Touch w telefonie Mate S
Technologia Force Touch w telefonie Mate S (Huawei)
holderName

Samsung Galaxy S8 będzie miał ekran taki jak iPhone 6s i nowsze – to najnowsza plotka, która obiegła sieć. Nie chodzi jednak o wyświetlacz LCD TFT, a o dodatkową funkcję ekranu dotykowego. [Force Touch]( bo właśnie o niej mowa, to technologia, która znacznie rozszerza możliwości zwykłego „dotyku”. Dzięki możliwości „wyczuwania” mocy nacisku na ekran można znacznie rozbudować interfejs i dodać wiele opcji.

Jak na razie jedynie Apple w swoich telefonach, począwszy od modelu iPhone 6s rozpoczął z powodzeniem stosowanie tego rozwiązania. Z Force Touch eksperymentował również Huawei, by ostatecznie wprowadzić ja w telefonie Mate S.

Czyżby teraz przyszedł czas na nowego Samsunga Galaxy S8? Niestety na ostateczne potwierdzenie tych plotek trzeba będzie poczekać do lutego 2017 r. Wtedy bowiem odbywają się targi MWC w Barcelonie, kiedy Koreańczycy tradycyjnie już prezentują swoje flagowce.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów