Samsung Galaxy Ace Duoz - dual SIM z Korei

Samsung Galaxy Ace Duoz - dual SIM z Korei17.10.2012 15:31
Samsung Galaxy Ace Duoz - dual SIM z Korei
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Samsung wprowadził na polski rynek Galaxy Ace Duoz - smartfon, który obsługuje jednocześnie dwie karty SIM.

Dwie karty SIM w jednym smartfonie poprawią komfort pracy każdego, kto do tej pory musiał nosić i ładować dwa telefony. Do jednoczesnej obsługi numeru prywatnego i służbowego, czy też niezależnych książek adresowych zapisanych na dwóch kartach wystarczy jeden telefon. Galaxy Ace Duoz należy przy tym do nielicznej grupy smartfonów, które pozwalają na odbieranie połączeń z obu kart SIM w tym samym czasie.

Nowy smartfon został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 3,5 cala i system operacyjny Android 2.3 Gingerbread. Wraz z systemem dostajemy dostęp do sklepów z aplikacjami: Google Play i Samsung Apps. Telefon posiada odtwarzacz MP3 i wbudowane radio FM z RDS. Złącze audio w standardzie 3,5 mm umożliwia wykorzystanie klasycznych, stereofonicznych słuchawek. W telefonie zainstalowano także kodeki wideo, które pozwalają na oglądanie ulubionych filmów i klipów muzycznych we wszystkich popularnych formatach.

Galaxy Ace Duoz został wyposażony w ChatON - globalny komunikator firmy Samsung, umożliwiający komunikację, niezależnie od platformy wykorzystywanej w telefonie lub komputerze PC. System ten pozwala użytkownikom różnych typów telefonów komórkowych i komputerów porozumiewać się za pomocą wiadomości tekstowych, oraz przesyłać zdjęcia i pliki wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki ChatON połączenie może odbywać się na wspólnym czacie. Aplikacja umożliwia też prowadzenie rozmów między telefonami komórkowymi różnych producentów, a komputerem.

Cena: 79. zł.

Samsung GALAXY Ace Duoz (S6802) - specyfikacja techniczna

288758995626702995
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)