Pierwsze kamerki internetowe Zalman: niska cena i HD

Pierwsze kamerki internetowe Zalman: niska cena i HD03.06.2013 10:59
Pierwsze kamerki internetowe Zalman: niska cena i HD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Zalman wprowadza do sprzedaży dwie kamerki internetowe z wbudowanym mikrofonem, rejestrujące obraz w rozdzielczości 720p (ZM-PC100) i 1080p (ZM-PC200).

Oba modele zapisują filmy o płynności 3. FPS. Kamerki mają funkcję automatycznego balansu bieli, dzięki czemu wyświetlany obraz jest już skalibrowany. Obiektywy urządzeń wykonane są z odpornego na zarysowania szkła o dużej przepuszczalności światła, co sprawia, że otrzymany obraz jest jaśniejszy i wyraźniejszy niż w przypadku kamerek z plastikowymi szybkami.

Kamerki posiadają także funkcję detekcji oraz śledzenia twarzy, dzięki czemu każda zmiana pozycji głowy jest rozpoznawana przez urządzenia. Widok można dowolnie przybliżać, wykorzystując opcję zoomu cyfrowego.

Kamerki można umiejscowić na biurku lub zamocować na krawędzi monitora dzięki specjalnym uchwytom. Dodatkowo kamerka ZALMAN ZM-PC10. jest wyposażona w przycisk umożliwiający zapisywanie na dysku statycznych obrazów.

W przypadku systemów Windows XP SP2 oraz nowszych kamerki nie wymagają instalowania sterowników ani dodatkowego oprogramowania –. wystarczy podłączyć je do portu USB komputera (UVC – USB Video Class). Urządzenia są zasilane z portu USB.

Ceny: 79 i 99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)