Pięć nowych głośników Zalman

Pięć nowych głośników Zalman

Pięć nowych głośników Zalman
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2012 15:54, aktualizacja: 27.09.2012 16:09

W ofercie firmy Zalman pojawiła się seria pięciu zróżnicowanych zestawów głośnikowych.

Zalman ZM-S100

Model ZM-S10. to niewielkie głośniki przypominające sześciany (najdłuższy bok ma 75 mm) przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników laptopów. Głośniki wykonano z wytrzymałego plastiku w kolorze Piano Black. Do ich zasilenia wystarczy port USB. Na tylnej ściance głośnika umieszczono płaskie pokrętło do regulacji głośności oraz złącze minijack (3,5 mm).

Zalman ZM-S200

Zestaw głośników 2.1 Zalman ZM-S200. zasilany również jedynie z portu USB i wykonany z płyt MDF. Satelity zestawu mają po 3 W mocy, a subwoofer 6 W RMS. Zastosowane membrany mają w przypadku satelit - 2 cale (membrany owalne), natomiast w przypadku głośnika niskotonowego - 3 cale. Moc subwoofera z otworem Bass Reflex można regulować za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu jego obudowy.

Zalman ZM-S300

ZM-S30. to, podobnie jak model ZM-S100, zestaw stereo, ale o mocy pięć razy większej (2 x 10 W RMS) i wyposażony w dodatkowe głośniki przetwarzające tylko wysokie tony (tweetery). Z przodu obudów umieszczono wyjście słuchawkowe, a także pokrętło do regulowania głośności oraz pokrętło do ustawiania ilości niskich tonów. 3-calowe głośniki średnio-niskotonowe zapewniają bardziej wyrównane pasmo niż zestawy 2.1. To zestaw odpowiedni dla osób słuchających gatunków muzycznych, w których niskie tony nie dominują nad resztą pasm.

Zalman ZM-S400

Zalman ZM-S40. to aktualnie najmocniejszy zestaw w ofercie firmy. Model ten to głośniki typu 2.1 o łącznej mocy 22 W RMS. Obie satelity zestawu ZM-S400 wyposażono w dwa 2-calowe głośniki. Subwoofer to sporych rozmiarów skrzynka rezonansowa z płyt MDF z 4-calowym głośnikiem. Panel do regulacji głośności natężenia basu, a także wszystkie porty dźwiękowe umieszczono na bocznej ściance subwoofera.

Zalman ZM-S500

Ostatni model z serii S to ZM-S50. - miniaturowych rozmiarów wodoodporny głośnik skierowany do użytkowników, którzy przeważnie słuchają muzyki poza domem lub oglądają filmy na urządzeniach mobilnych, a jednocześnie nie lubią korzystać ze słuchawek. Głośnik ZM-S500 zasilany jest baterią, którą ładuje się z portu USB. Z urządzenia można korzystać bez źródła, wsuwając do portu micro SD nawet 8 GB kartę z plikami w formacie MP3 lub MP4. Głośnikiem można sterować za pomocą trzech umieszczonych na obudowie przycisków.

Wszystkie zestawy wyposażono w podkładki antypoślizgowe.

Ceny brutto:
ZM-S100 - 29 zł
ZM-S200 - 59 zł
ZM-S300 - 99 zł
ZM-S400 - 149 zł
ZM-S50. - 109 zł

Produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)