Petcube Camera - marzenie właścicieli czworonogów?

Petcube Camera - marzenie właścicieli czworonogów?04.09.2015 14:35
Petcube Camera - marzenie właścicieli czworonogów?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Petcube Camera to pierwszy (a przynajmniej tak twierdzi jego producent), który ułatwi obserwację pupila, "rozmowy" i zabawę z nim za pośrednictwem aplikacji na smartfonie, niezależnie od miejsca pobytu domowników.

Szerokokątna, połączona z siecią Wi-Fi kamera przekazuje w czasie rzeczywistym obraz o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo wyposażona jest we wbudowany laserowy wskaźnik, umożliwiający zdalną zabawę ze zwierzęciem za pośrednictwem aplikacji dostępnej dla systemów iOS i Android. Dzięki mobilnemu oprogramowaniu miłośnicy zwierząt tworzą społeczności, w których dzielą się zdjęciami swoich ulubieńców, znajdują nowych przyjaciół, a także bawią się z pupilami, których właściciele pozwalają na taką interakcję. Petcube, wyróżniony tytułem Najlepszego Europejskiego Startupu w dziedzinie Hardware nadanego przez The Europas, współpracuje także z Design House RnD64 (www.rnd64.com) – firmą, która jest w pełni odpowiedzialna za opracowanie produktów PocketBook.

288896426879232058
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Po zakończonej spektakularnym wynikiem kampanii na portalu Kickstarter oraz trwającym rok procesie produkcji, w grudniu 2014 roku urządzenie Petcube Camera trafiło w ręce osób, które sfinansowały ten projekt. Jeszcze przed świętami cała partia została wyprzedana! W bieżącym roku Petcube pojawił się w ofercie największych sieci handlowych w Północnej Ameryce (takich jak Amazon, Best Buy, Brookstone, Fry’s czy B&H), jest dostępny w Virgin Megastore Dubai oraz, za pośrednictwem wiodących sprzedawców, w Hong Kongu. Jesienią firma planuje swoje otwarcie na rynkach Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, a także, we współpracy z PocketBook – wejdzie do krajów Unii Europejskiej.

PocketBook sądzi, że Petcube Camera spotka się w Europie z szerokim zainteresowaniem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Zrób to sam: komputer pokładowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)