Trwa ładowanie...
d33m7ml
CHIP

Oto "najgorszy produkt w historii"

Japońska firma Logbar zebrała na Kickstarterze 880 998 dolarów na produkcję Ringa - znacznie powyżej oczekiwanego pół miliona. Zanosiło się na niesamowicie interesujący gadżet. Niestety, praktyka wykazała co innego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto "najgorszy produkt w historii"
(chip.pl)
d33m7ml

"Jeden pierścień, by wszystkimi rządzić" to podstawowa idea przyświecająca Ringowi. Ów pierścień miał być niesamowicie wygodnym narzędziem do sterowania wszystkimi innymi. Trafiał na okładkę prestiżowych magazynów i wzbudzał powszechne zainteresowanie. W końcu pojawił się na rynku, a wraz z nim pierwsze recenzje.

Niestety, testerzy nie pozostawili na nim suchej nitki. Jak się bowiem okazuje, urządzenie nie działa tak, jak obiecywano. Jest trudne w obsłudze, niewygodne i niepoprawnie odczytuje wykonywane za jego pomocą gesty. Co więcej, zabrakło funkcji, które miały do niego trafić, takich jak możliwość sterowania telewizorem.

Problematyczna jest też bezprzewodowa ładowarka, która wymaga położenia Ringa w odpowiedniej pozycji, niska precyzja wykrywania gestów i konieczność wykorzystywania mobilnej aplikacji, co czyni ów gadżet nieco bezsensownym.

d33m7ml

Urządzenie można kupić za 269 dolarów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Czarny Piątek" w Polsce: kup taniej gry od EA i Microsoftu!

d33m7ml

Podziel się opinią

Share

d33m7ml

d33m7ml
Więcej tematów