Trwa ładowanie...
d28sv9z
CHIP

Oto najczęściej "piracone" filmy roku

Najpopularniejszym nielegalnie pobieranym filmem roku 2012 okazała się komedia „Projekt X”, która, co ciekawe, nie odniosła sukcesów w kinach. A co z sieci piraci pobierali w roku ubiegłym?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto najczęściej "piracone" filmy roku
(zdjęcie producenta)
d28sv9z

Jak się okazuje, najchętniej pobieranym pirackim filmem roku 2013 okazał się "Hobbit: Niezwykła Podróż", który również odniósł niesamowity sukces w kinach. Według danych serwisu TorrentFreak, film ten pobrano z sieci torrentowych nie mniej niż 8,4 miliona razy.

Na drugim miejscu uplasował się kontrowersyjny werstern Quentina Tarantino, zatytułowany "Django" (8,1 miliona pobrań). Trzecie miejsce zajmuje film "Szybcy i Wściekli 6. (7,9 miliona pobrań).

Większość filmów z pierwszej dziesiątki tych najchętniej pobieranych nielegalnie to wysokobudżetowe, komercyjne filmy, z wyjątkiem "Poradnika Pozytywnego Myślenia", który również znalazł się w zestawieniu, na piątym miejscu. Oprócz niego, znalazły się tam "Iron Man 3", "Star Trek: W Ciemność", "Gangster Squad: Pogromcy Mafii", "Iluzja", "Kac Vegas 3. i "World War Z".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Google stworzy system operacyjny dla... Audi"

d28sv9z

Podziel się opinią

Share
d28sv9z
d28sv9z
Więcej tematów