ycipk-4fnncz
mbank

Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki

Przy próbie zapłaty kartą, transakcja jest odrzucana - zarówno zbliżeniowo, jak i na PIN. Nie da się również wypłacić pieniędzy z bankomatu. Awarię potwierdza mBank.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria w mBanku
Awaria w mBanku (East News)
ycipk-4fnncz

Problem już zgłaszają użytkownicy na stronie facebookowej mBanku. Sam nie mogłem zrobić zakupów - odrzuciło transakcję zbliżeniową, jak i tę na PIN. Nie udało się również wypłacić gotówki w bankomacie, ponieważ pojawiał się komunikat: "zły kod PIN". Podobnie jest w przypadku innych klientów mBanku.

mBank: problemy z kartami MasterCard

W odpowiedzi na komentarze użytkowników mBank pisze:

ycipk-4fnncz

"Obecnie występują trudności podczas dokonywania operacji kartami MasterCard sprawdzamy to. Przepraszamy za niedogodności".

Podobny komunikat pojawił się również na Twitterze:

Co ciekawe, mBank najpierw nie informował o problemie na swoich głównych kanałach, tylko w komentarzach do użytkowników.

ycipk-4fnncz

Awaria zaczęła się w okolicach godziny 20:00. Teraz profil mBanku zalewają zdenerwowani użytkownicy, którzy nie mogli zapłacić w restauracji, u fryzjera czy w sklepie. Problem jest naprawdę poważny, bo wielu z nich zostało po prostu bez dostępu do własnych pieniędzy - w żaden sposób nie daje się nimi zapłacić.

Polub WP Tech
ycipk-4fnncz
ycipk-4fnncz
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4fnncz