Office na iOS i Androida za darmo

Office na iOS i Androida za darmo

Office na iOS i Androida za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.11.2014 13:46

Musimy przyznać, że bardzo nam się podoba najnowsze oblicze Microsoftu. Amerykańska firma udowodniła, że wie jak zachęcić do siebie potencjalnych klientów, ogłaszając zniesienie opłat za korzystanie z pakietu Office na urządzeniach mobilnych.

Użytkownicy platform iOS oraz Android mogą teraz tworzyć i edytować dokumenty bezpośrednio z poziomu swoich gadżetów mobilnych, bez konieczności uprzedniego wykupienia dostępu do pakietu Office 365. Abonenci oczywiście mogą cieszyć się dostępem do dodatkowych opcji, czyli m.in. integracji z Dropboksem.

To tylko jedna z wielu wiadomości dotyczących usługi Microsoftu, które dziś ogłoszono. Aplikacje Word, Excel oraz PowerPoint zastąpiły na iPhone’ach apkę Office Mobile. Od strony funkcjonalności są one bardzo podobne do swoich iPadowych odpowiedników.

Dalej, pakiet Office trafi też na tablety z Androidem. Już teraz chętni (poza użytkownikami wersji 5.0 Lollipop systemu Google)
mogą się zarejestrować do programu testowego, który wystartuje wkrótce. Premiera aplikacji została zapowiedziana na początek przyszłego roku.

Microsoft ma także plany dotyczące swojej własnej platformy mobilnej. W ich ramach przygotowywana jest wersja Office’a jeszcze lepiej zoptymalizowana do działania na urządzeniach kontrolowanych dotykowo.

Źródło artykułu:Stuff
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)