Odnalazł się pracownik Google'a zaginiony 10 dni temu

Odnalazł się pracownik Google'a zaginiony 10 dni temu
Źródło zdjęć: © AP

08.02.2011 11:06, aktual.: 08.02.2011 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pracownik firmy Google, który zaginął w Kairze 27 stycznia, odnalazł się w poniedziałek - poinformowała telewizja Al-Arabija

W ubiegłym tygodnia informowano, że Wael Ghonim, dyrektor marketingu Google'a na Bliski Wschód i Północną Afrykę, zaginął bez śladu. Ghonim był jednym z najważniejszych młodych organizatorów protestów przeciwko reżimowi egipskiego prezydenta Hosniego Mubaraka. Został zatrzymany przez służby bezpieczeństwa 2. stycznia.

Obraz
© (fot. )

Według państwowej telewizji egipskiej rodzina mężczyzny została w niedzielę powiadomiona, że "zostanie on wypuszczony w niedzielę wieczorem".

W poniedziałek rano na kairskim placu Tahrir trwał protest tysięcy ludzi, którzy czternasty dzień z rzędu domagają się odejścia Mubaraka.

Poza enklawą, jaką stał się stołeczny plac, życie w Kairze powraca do normy. W niedzielę w tym mieście - po ponad tygodniu przerwy - ponownie otwarto banki. Tłoczyli się przed nimi ludzie, którzy obawiali się, że państwo może ograniczyć im wypłaty oszczędności. Tworzono listy kolejkowe, aby usprawnić dostęp do kas.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)