Odnalazł się pracownik Google'a zaginiony 10 dni temu

Odnalazł się pracownik Google'a zaginiony 10 dni temu
08.02.2011 11:06
Odnalazł się pracownik Google'a zaginiony 10 dni temu
Źródło zdjęć: © AP

Pracownik firmy Google, który zaginął w Kairze 27 stycznia, odnalazł się w poniedziałek - poinformowała telewizja Al-Arabija

W ubiegłym tygodnia informowano, że Wael Ghonim, dyrektor marketingu Google'a na Bliski Wschód i Północną Afrykę, zaginął bez śladu. Ghonim był jednym z najważniejszych młodych organizatorów protestów przeciwko reżimowi egipskiego prezydenta Hosniego Mubaraka. Został zatrzymany przez służby bezpieczeństwa 2. stycznia.

288763155704985747
Źródło zdjęć: © (fot. )

Według państwowej telewizji egipskiej rodzina mężczyzny została w niedzielę powiadomiona, że "zostanie on wypuszczony w niedzielę wieczorem".

W poniedziałek rano na kairskim placu Tahrir trwał protest tysięcy ludzi, którzy czternasty dzień z rzędu domagają się odejścia Mubaraka.

Poza enklawą, jaką stał się stołeczny plac, życie w Kairze powraca do normy. W niedzielę w tym mieście - po ponad tygodniu przerwy - ponownie otwarto banki. Tłoczyli się przed nimi ludzie, którzy obawiali się, że państwo może ograniczyć im wypłaty oszczędności. Tworzono listy kolejkowe, aby usprawnić dostęp do kas.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)