ycipk-37nbwa

Odnajdź się w rzeczywistości

W dobie dynamicznego rozwoju technologii, powszechnej dostępności urządzeń mobilnych, oraz coraz szybszego przepływu informacji pojawia się ogrom możliwości. Rodzi się pytanie - jak być ze wszystkim na bieżąco, nie tylko od strony użytkownika? Odpowiedź jest prosta - postaw na programowanie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Programowanie dla najmłodszych
Programowanie dla najmłodszych (Materiały prasowe)
ycipk-37nbwa

Z pomocą przychodzą Giganci Programowania!

Największa szkoła programowania w Polsce swoje kursy prowadzi już w ponad 60 miastach.
Powstała z misją połączenia rozrywki i nauki przy jednoczesnym wspieraniu kreatywności i umiejętności logicznego myślenia w jak najbardziej sprzyjającym do tego środowisku.

Dzieci swoją przygodę z programowaniem mogą rozpocząć równolegle z edukacją szkolną i podążać według specjalnie przygotowanej ścieżki nauczania – dzięki temu są w stanie poszerzać zakres swojej wiedzy w usystematyzowany sposób.

ycipk-37nbwa
Materiały prasowe
Podziel się

Kiedy najlepiej rozpocząć przygodę z programowaniem?

Na naukę programowania nigdy nie jest za późno. Wręcz przeciwnie - warto zachęcić dziecko do poznawania tej dziedziny jak najwcześniej, tym bardziej, że aplikacje i gry komputerowe oraz mobilne to codzienna rozrywka niemalże każdego młodego człowieka. Kiedy widzimy u dziecka nadmierną chęć korzystania z urządzeń elektronicznych, warto zapisać je na zajęcia.

Giganci dla najmłodszych uczniów oferują lekcje tworzenia gier - najbardziej atrakcyjny temat dla młodych - w programach typu Scratch czy Kodu. Czasem swoje zainteresowania można odkryć w późniejszym wieku, co nie jest problemem - na zajęcia zapisać mogą się również licealiści. Wtedy naukę programowania zaczyna się już z innego pułapu – są to podstawy profesjonalnego języka C#.

ycipk-37nbwa

Giganci Programowania to również kursy druku 3D oraz grafiki komputerowej - oferta dla sceptyków programowania. Szkoła oferuje również obozy wakacyjne i zimowe łączące różnego rodzaju aktywności z programowaniem - jedna z lepszych propozycji do stawiania pierwszych kroków w tej dziedzinie.

Materiały prasowe
Podziel się

JUŻ TERAZ - KODUJ Z GIGANTAMI!

Jeżeli nie jesteś pewien czy Twoja pociecha będzie zainteresowana kodowaniem - warto skorzystać z oferty wydarzeń promocyjnych, na których jednorazowo można się sprawdzić i spróbować swoich sił w programowaniu.

ycipk-37nbwa

Idealną możliwością będą np. bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami, przeznaczone dla każdego ucznia od 7. roku życia. Wydarzenie objęte jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Szkoła serdecznie zaprasza do udziału wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia kierowane są do osób początkujących, chcących poznać tematykę programowania.

Zapisy na warsztaty ruszają już 2 września o godzinie 10 na stronie wydarzenia.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-37nbwa

ycipk-37nbwa
ycipk-37nbwa