Nowy Megaupload ma "zmienić świat"

Nowy Megaupload ma "zmienić świat"
29.08.2012 11:05
Nowy Megaupload ma "zmienić świat"

Wielokrotnie słyszeliśmy już zapowiedzi, że dana usługa zmieni internet. Ale jeśli coś takiego zapowiada Kim Dotcom, może być naprawdę gorąco.

Pomimo tego (a może właśnie przez to), że założyciel Megauploadu zalazł mocno za skórę federalnym, nie poddaje się. Zapowiada ponowne uruchomienie strony, która „wywróci świat do góry nogami”. Na razie nie wiadomo czego konkretnie można się spodziewać (no może poza tym, że jedna z usług –. Megabox, zajmować się będzie bezpośrednią sprzedażą muzyki), ale ma już najwyraźniej gotowy zestaw darmowego API dla deweloperów. Mega API, żeby być ścisłym.

„Mega API ma niesamowite możliwości”, które „zmienią świat”, mówi sam Dotcom zapraszając do współpracy deweloperów, którzy rozwijają menadżery plików, narzędzia pocztowe, usługi VOIP oraz video.

Wśród narzędzi, które oferuje Dotcom na pewno znajdować się będzie usługa szyfrowania w locie wszystkich przesyłanych plików. Zgodnie z jego zapowiedziami hosting na terenie USA nie będzie wspierany, ale biorąc pod uwagę jego przejścia z władzami tego kraju, nie jest to wiadomość zaskakująca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)