Nowości od Geniusa na CES 2013

Nowości od Geniusa na CES 2013

Nowości od Geniusa na CES 2013
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.12.2012 14:07, aktualizacja: 28.12.2012 14:39

W dniach 8-11 stycznia 2013 roku w Las Vegas odbędą się targi Consumer Electronics Show 2013. Na targach Genius przedstawi nowe produkty m.in. urządzenia dedykowane współpracy z Windows 8, nowe akcesoria dla graczy z serii GX-Gaming oraz ulepszoną wersję urządzenia Ring Mouse.

Mysz Genius Touch Mouse 600. ma ułatwić pracę z systemem Windows 8. W tym urządzeniu standardowe przyciski zostały zastąpione panelem dotykowym obsługującym gesty umożliwiające intuicyjną obsługę nowego interfejsu Metro UI. Jest to produkt z założenia podobny do myszy Microsoft Touch Mouse.

GX-Gaming Gila będzie natomiast najbardziej zaawansowaną myszką w ofercie Genius przeznaczoną dla graczy. Laserowy sensor pozwala na płynną regulację czułości w zakresie od 20. do 8200 dpi. Dostępna funkcja „Sniper” za pomocą jednego przycisku pozwala na jednoczesny zoom oraz zmniejszenie dpi, co powinno zwiększyć precyzję podczas celowania. Kolejną innowacyjną funkcją jest „Angle snapping”, mająca na celu zwiększenie precyzji przy szybkich ruchach myszą.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Genius Ring Mouse 2 pozwala na pełną kontrolę nad komputerem za pomocą myszki znajdującej się „w powietrzu”. Niewielkie urządzenie o kształcie pierścienia pozwala na sterowanie kursorem myszy oraz szybkie przewijanie w czterech kierunkach.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wszystkie produkty zadebiutują w sprzedaży w 201. roku. Sugerowane ceny detaliczne nie są jeszcze znane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)