Nowe Lumie będą nazywać się...

Nowe Lumie będą nazywać się...06.07.2014 15:27
Nowe Lumie będą nazywać się...
Źródło zdjęć: © WindowsBlogItalia

Wygląda na to, że Microsoftowi udało się wynegocjować więcej praw do marki ?Nokia?, niż zapowiadano na samym początku. Nowe Lumie pozostaną z oznaczeniem Nokii, z pewną drobną modyfikacją.

Wygląda na to, że Microsoftowi udało się wynegocjować więcej praw do marki Nokia, niż zapowiadano na samym początku. Nowe Lumie pozostaną z oznaczeniem Nokii, z pewną drobną modyfikacją.

Kilka dni temu do Sieci wyciekły pierwsze informacje na temat Lumii 830, czyli nowego smartfona Microsoftu. Teraz pojawiły się nieco wyraźniejsze rendery promocyjne i widać na nich wyraźnie, że nowe Lumie nie będą sprzedawane ani pod marką Nokia, ani Microsoftu, ale "Nokia by Microsoft".

Dalej nie mamy żadnych konkretnych informacji na temat samej Lumii 830. Na zdjęciach widać, że jest wyposażona w 13-megapikselowy aparat PureView. Możemy też spokojnie założyć, że telefon ten będzie zarządzany przez system operacyjny Windows Phone 8.1.

Przypominamy, że według pierwotnego brzmienia umowy, Microsoft mógł stosować markę Nokia tylko jeśli chodzi o zwykłe telefony komórkowe oraz smartfony z systemami Asha OS i Android. Nie było mowy o smartfonach z Windows Phone.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Crytek w coraz większych tarapatach

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)