Netgear Range Extender - dostęp do sieci w każdym pomieszczeniu

Netgear Range Extender - dostęp do sieci w każdym pomieszczeniu

Netgear Range Extender - dostęp do sieci w każdym pomieszczeniu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.03.2012 14:34, aktualizacja: 14.03.2012 15:07

Nowy adapter WiFi firmy Netgear zaprojektowano w celu zapewnienia stabilnego i szybkiego połączenia z siecią bezprzewodową.

Netgear Universal Dual Band WiFi Range Extender WN2500RP zwiększa zasięg domowej sieci oraz eliminuje jej martwe punkty. Może być wykorzystany zarówno do rozszerzenia zasięgu sieci generowanej przez istniejący router, jak również jako adapter dla urządzeń multimedialnych, takich jak telewizory z funkcją SmartTV, odtwarzacze Blue Ray, czy konsole do gier. Połączenie ich z bezprzewodowym internetem jest możliwe dzięki czterem wbudowanym gniazdom ethernet.

Nowy adapter Netgear może współpracować z dowolnym routerem, rozszerzając sygnał o częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz. Dzięki technologii FastLane urządzenie oferuje maksymalną transmisję danych np. wideo HD oraz gier on-line. Wyświetlacz LED ułatwia odnalezienie miejsca dla optymalnego zasięgu sieci WiFi. Sprzęt jest łatwy w instalacji i konfiguracji, gdyż nie wymaga użycia płyty CD czy też kabla ethernet.

Netgear Range Extender został zaprezentowany w styczniu br. w Stanach Zjednoczonych. Urządzenie jest już dostępne w Polsce, a jego cena wynosi 39. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)