Qaqwqwrqw

Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę

Moja Biedronka to program lojalnościowy przygotowany przez sklepy Biedronka. Każdy, kto skorzysta z oferty sieci, będzie mógł wziąć udział we wszystkich akcjach specjalnych Biedronki, a dzięki temu zbierać punkty i odbierać różnego rodzaju nagrody, jak np. sławne już świeżaki. Poniżej wyjaśniamy, co daje posiadanie karty oraz jak ją zarejestrować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę
(East News)
Qaqwqwrqw

Karta Moja Biedronka – co to jest?

Jak większość sieci handlowych, tak i jeden z największych dyskontów spożywczych w naszym kraju ma dla swoich klientów program lojalnościowy. Nazywa się on Moja Biedronka na co dzień. Dzięki karcie jej użytkownik może brać udział w akcjach specjalnych portugalskiej sieci. Karta Moja Biedronka pozawala na przykład skorzystać ze specjalnej oferty i umożliwiła zakup wielofunkcyjnego robota Hoffen Chef Express w bardzo atrakcyjnej cenie. Pierwsze 4 tys. osób z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka mogły nabyć urządzenie w cenie 799 zł, pozostałym jej posiadaczom przyszło przygotować kwotę 999 zł, podczas gdy regularna cena tego produktu wynosiła 1499 zł.

Qaqwqwrqw
Biedronka
Podziel się

Obecnie z karty można skorzystać przy okazji akcji Gang Świeżaków Świątecznie, w której zamiast okrytych złą sławą pluszowych maskotek, klienci sieci mogą zbierać specjalne saszetki, które z kolei zawierają kolekcjonerskie naklejki i karty do gry. Do zbierania naklejek Biedronka przygotowała również specjalny album, a wraz z nim pudełko na karty. Za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka saszetki można odebrać za darmo do 24.12.2016, zaś pozostali klienci mogą je kupować w cenie 0,99 zł za saszetkę. Więcej informacji o akcji na stronie internetowej Gangu Świeżaków,

Moja Biedronka – jak zarejestrować kartę

Kartę lojalnościową Moja Biedronka może odebrać każdy pełnoletni przy okazji dokonywania zakupów w sklepach Biedronka. Do każdego egzemplarza dołączone są jeszcze dwa breloki – miniaturowe kopie z nadrukowanym kodem z głównej karty. Aby w pełni korzystać z ofert dostępnych użytkownikom, nową kartę należy zarejestrować i aktywować na stronie internetowej programu Moja Biedronka.

Qaqwqwrqw

Co ciekawe jedyne dane osobowe, jakich wymaga Biedronka przy rejestrowaniu karty, to jedynie imię użytkownika oraz jego numer telefonu.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw