ycipk-2p8sct

Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę

Moja Biedronka to program lojalnościowy przygotowany przez sklepy Biedronka. Każdy, kto skorzysta z oferty sieci, będzie mógł wziąć udział we wszystkich akcjach specjalnych Biedronki, a dzięki temu zbierać punkty i odbierać różnego rodzaju nagrody, jak np. sławne już świeżaki. Poniżej wyjaśniamy, co daje posiadanie karty oraz jak ją zarejestrować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę
(East News)
ycipk-2p8sct

Karta Moja Biedronka – co to jest?

Jak większość sieci handlowych, tak i jeden z największych dyskontów spożywczych w naszym kraju ma dla swoich klientów program lojalnościowy. Nazywa się on Moja Biedronka na co dzień. Dzięki karcie jej użytkownik może brać udział w akcjach specjalnych portugalskiej sieci. Karta Moja Biedronka pozawala na przykład skorzystać ze specjalnej oferty i umożliwiła zakup wielofunkcyjnego robota Hoffen Chef Express w bardzo atrakcyjnej cenie. Pierwsze 4 tys. osób z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka mogły nabyć urządzenie w cenie 799 zł, pozostałym jej posiadaczom przyszło przygotować kwotę 999 zł, podczas gdy regularna cena tego produktu wynosiła 1499 zł.

ycipk-2p8sct
Biedronka
Podziel się

Obecnie z karty można skorzystać przy okazji akcji Gang Świeżaków Świątecznie, w której zamiast okrytych złą sławą pluszowych maskotek, klienci sieci mogą zbierać specjalne saszetki, które z kolei zawierają kolekcjonerskie naklejki i karty do gry. Do zbierania naklejek Biedronka przygotowała również specjalny album, a wraz z nim pudełko na karty. Za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka saszetki można odebrać za darmo do 24.12.2016, zaś pozostali klienci mogą je kupować w cenie 0,99 zł za saszetkę. Więcej informacji o akcji na stronie internetowej Gangu Świeżaków,

Moja Biedronka – jak zarejestrować kartę

Kartę lojalnościową Moja Biedronka może odebrać każdy pełnoletni przy okazji dokonywania zakupów w sklepach Biedronka. Do każdego egzemplarza dołączone są jeszcze dwa breloki – miniaturowe kopie z nadrukowanym kodem z głównej karty. Aby w pełni korzystać z ofert dostępnych użytkownikom, nową kartę należy zarejestrować i aktywować na stronie internetowej programu Moja Biedronka.

ycipk-2p8sct

Co ciekawe jedyne dane osobowe, jakich wymaga Biedronka przy rejestrowaniu karty, to jedynie imię użytkownika oraz jego numer telefonu.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2p8sct

ycipk-2p8sct
ycipk-2p8sct