Trwa ładowanie...
d2gfyze

Miele - płyty indukcyjne sterowane tradycyjnymi pokrętłami

Pomimo popularności dotykowych paneli sterujących, wielu kucharzy nadal preferuje klasyczne sterowanie za pomocą pokrętła. Nowe płyty Miele stawiają właśnie na tradycyjny sposób ustawiania parametrów pracy w połączeniu z nowoczesnym gotowanie indukcyjnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miele - płyty indukcyjne sterowane tradycyjnymi pokrętłami
(Materiały prasowe)
d2gfyze

Nowe płyty Miele o szerokości 8. centymetrów dostępne są w kilku wariantach wykończenia, ale wszystkie wyposażone są w strefę WaterBoost. W połączeniu z mocą 5 kW ma to umożliwiać wyjątkowo szybkie podgrzewanie potraw.

Po prawej stronie płyty znajdują się dwa pola PowerFlex. Umożliwiają one gotowanie w garnkach o nietypowym kształcie, dostosowując pole grzania do kształtu naczynia. Kolejną cechą technologii PowerFlex jest poprawienie transferu ciepła bezpośrednio do dna garnka, co usprawnione zostało dzięki gęstszemu umieszczeniu cewek indukcyjnych pod szklaną powierzchnią płyty grzejnej.

Zobacz: Na czym najtaniej gotować - gaz, kuchenki elektryczne czy indukcja?

Kontrolę nad ustawieniami parametrów pracy umożliwiają metalowe pokrętła umieszczone na bocznych krawędziach płyty. Poziom mocy w każdym z pól można regulować w 7-stopniowej skali.

PS, WP.PL

d2gfyze

Podziel się opinią

Share

d2gfyze

d2gfyze
Więcej tematów