Płyty gazowe Miele

Płyty gazowe Miele

Płyty gazowe Miele
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.04.2012 15:19

Oferta firmy Miele wzbogaciła się o płyty gazowe KM 3034 oraz KM 3010.

Płyta gazowa Miele KM 3010
Model KM 301. to praktyczne i funkcjonalne urządzenie wzbogacone o najnowszy design – powierzchnia płyty wykonana została ze szkła ceramicznego, a żeliwne ruszty mają kolor matowej czerni. Ponadto przód i tył płyty zdobi listwa ze stali szlachetnej. Ruszty modelu KM 3010 nadają się do mycia w zmywarce, a hartowane szkło łatwo utrzymać w czystości. Łatwą obsługę zapewnia zintegrowany panel sterujący, zaś bezpieczeństwo gwarantuje zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Płyta gazowa Miele KM 3034
Urządzenie ma pięć palników o zróżnicowanej mocy –. przednie: lewy (mocny) 0,50–2,70 kW, prawy (normalny) 0,30–1,70 kW; tylne: lewy (oszczędny) 0,25–1,0 kW, prawy (normalny) 0,30–1,70 kW oraz środkowy (Dual-Wok) 0,30–4,70 kW. Zintegrowana w pokrętle zapalarka podnosi komfort obsługi. Dzięki szerokiej stalowej ramce i żeliwnym rusztom w kolorze matowej czerni model KM 3034 doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnych kuchniach, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Ceramiczna powierzchnia ze szkła hartowanego pozwala łatwo zachować czystość płyty, a ruszty nadają się do mycia w zmywarce.

Bezpieczeństwo gwarantują zabezpieczenie przeciw wypływowi gazu GasStop i wyłącznik bezpieczeństwa, a komfort obsługi zapewniają opcje ReStart, QuickStart oraz wskaźniki włączenia i zalegania ciepła. Akcesoria dostępne w wyposażeniu: pierścień do woka i pierścień do małych naczyń. Na zamówienie dostępny jest zestaw dysz do gazu płynnego, do którego można podłączyć płytę po dokupieniu specjalnej dyszy. Płyta przeznaczona jest do montażu w otworze o szerokości 75–7. cm i głębokości 49–50 cm.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)