Płyta indukcyjna Miele ze strefą WOK

Płyta indukcyjna Miele ze strefą WOK

Płyta indukcyjna Miele ze strefą WOK
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.05.2014 10:41

Najnowsza płyta indukcyjna Miele KM 6356 została zaprojektowana z myślą o amatorach orientalnych smaków. Wyposażona jest w panel dostosowany do znanej z kuchni Państwa Środka głębokiej patelni typu WOK o stożkowym dnie. Taką też patelnię otrzymujemy w zestawie razem z płytą.

Specjalnie wyprofilowany wklęsły panel płyty KM 635. doskonale pasuje do patelni typu WOK. Dzięki zastosowaniu funkcji Booster płyta rozgrzewa się w mgnieniu oka, co zwiększa komfort gotowania. Dodatkowo, specjalna strefa PowerFlex osiąga za sprawą funkcji TwinBooster moc aż 7,4 kW. Główną zaletą tej strefy jest elastyczność - aktywna powierzchnia grzania automatycznie dostosowuje się do powierzchni naczyń. W sumie mamy do dyspozycji 4 strefy.

Płyta sterowana jest za pomocą przycisków sensorycznych. Możemy w niej swobodnie rozszerzyć pole grzewcze, włączyć funkcję podtrzymywania ciepła, czy też ustawić Timer lub minutnik. Producent pomyślał także o bezpieczeństwie i najnowszą płytę indukcyjną wyposażył we wskaźnik zalegania ciepła, blokadę zmiany ustawień, czy zabezpieczenie przed dziećmi.

Cena: około 13 000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)