Trwa ładowanie...
d1caxbe

Microsoft skasuje ponad milion użytkowników

Potentat na rynku oprogramowania do komputerów PC, zapowiedział masowe usuwanie kont użytkowników z usługi Xbox Live
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft skasuje ponad milion użytkowników
(mat. prasowy)
d1caxbe

*Potentat na rynku oprogramowania do komputerów PC, zapowiedział masowe usuwanie kont użytkowników z usługi Xbox Live, które nie były używane od jakiegoś czasu. *

Potężna operacja ma być przeprowadzona na kontach usługi Xbox Live. Specjaliści z Redmond szacują, że lista ich użytkowników zmniejszy się nawet o milion użytkowników. Większość z nich należy do graczy, którzy założyli swoje konto na pierwszym Xboxie, a po zakupie nowej konsoli Xbox 36. zakładali nowe.

Jest to idealny moment dla graczy, którzy chcą zmienić swój gametag na krótszy, bądź pozbawiony liczb. Jest tylko jedno ale –. skorzystać z tego mogą gracze, którzy przez minimum rok mieli wykupiony złoty abonament . Zmiana nazwy konta jest darmowa jedynie dla tych graczy, którzy podczas zakładania konta skorzystały z losowego przyznawania nicka. Reszta użytkowników musi uiścić niewielką opłatę.

d1caxbe

Microsoft zapowiedział, że prace rozpoczną się 1. maja od godziny 14 i potrwają co najmniej 24 godziny. W tym czasie stopniowo będą zwalniane zablokowane do tej pory nicki.

d1caxbe

Podziel się opinią

Share
d1caxbe
d1caxbe
Więcej tematów