Lotka z cyfrowym aparatem

Lotka z cyfrowym aparatem
Źródło zdjęć: © behance.net

23.07.2008 12:59, aktual.: 23.07.2008 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyposażona jest w cyfrowy aparat fotograficzny pozwalający na wykonywanie sekwencji zdjęć w ustalonych przez uczestników zabawy odstępach czasu...

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z czasem wolnym. Warto spędzać go w sposób aktywny. Pomóc w tym mogą nam rozmaite dyscypliny sportowe, gry i zabawy. Turecki designer - _ Hakan Bogazpinar _ opracował koncepcyjny projekt urządzenia, mającego zapewnić świetną zabawę np. podczas pobytu na plaży z przyjaciółmi.

Zabawka nazywa się _ "Flee" _. Jest to lotka wyposażona w cyfrowy aparat fotograficzny, pozwalający na wykonywanie sekwencji zdjęć w ustalonych przez uczestników zabawy odstępach czasu, wynoszących 5. 10 lub 15 sekund. Urządzenie ma być wyposażone w matrycę CCD oraz interfejs Bluetooth, dzięki któremu możliwe będzie bezpośrednie przesyłanie fotografii np. do telefonu komórkowego.

Z pewnością zdjęcia wykonane podczas rzucania lotką _ "Flee" _ będą ciekawe i niepowtarzalne. Niestety jest to na razie tylko projekt koncepcyjny, dlatego nie są znane żadne informacje na temat szczegółowych danych technicznych czy daty wprowadzenia urządzenia na rynek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)