Lotka z cyfrowym aparatem

Strona głównaLotka z cyfrowym aparatem
23.07.2008 12:59
Lotka z cyfrowym aparatem
Źródło zdjęć: © behance.net

Wyposażona jest w cyfrowy aparat fotograficzny pozwalający na wykonywanie sekwencji zdjęć w ustalonych przez uczestników zabawy odstępach czasu...

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z czasem wolnym. Warto spędzać go w sposób aktywny. Pomóc w tym mogą nam rozmaite dyscypliny sportowe, gry i zabawy. Turecki designer - _ Hakan Bogazpinar _ opracował koncepcyjny projekt urządzenia, mającego zapewnić świetną zabawę np. podczas pobytu na plaży z przyjaciółmi.

Zabawka nazywa się _ "Flee" _. Jest to lotka wyposażona w cyfrowy aparat fotograficzny, pozwalający na wykonywanie sekwencji zdjęć w ustalonych przez uczestników zabawy odstępach czasu, wynoszących 5. 10 lub 15 sekund. Urządzenie ma być wyposażone w matrycę CCD oraz interfejs Bluetooth, dzięki któremu możliwe będzie bezpośrednie przesyłanie fotografii np. do telefonu komórkowego.

Z pewnością zdjęcia wykonane podczas rzucania lotką _ "Flee" _ będą ciekawe i niepowtarzalne. Niestety jest to na razie tylko projekt koncepcyjny, dlatego nie są znane żadne informacje na temat szczegółowych danych technicznych czy daty wprowadzenia urządzenia na rynek.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)