Logitech: nowa seria kamer internetowych HD

Logitech: nowa seria kamer internetowych HD

Logitech: nowa seria kamer internetowych HD
10.06.2010 14:47, aktualizacja: 10.06.2010 14:58

Zaprezentowana najnowsza linia kamer internetowych HD Logitech wraz
z oprogramowaniem Logitech Vid HD oferuje możliwość nawiązywania połączeń w wysokiej rozdzielczości 720p. Urządzenia umożliwiają także nagrywanie filmów w jakości Full HD 1080p oraz bezpośrednie umieszczanie filmów w serwisach Facebook
i YouTube.

Najnowsza linia kamer internetowych HD Logitech wraz z oprogramowaniem Logitech Vid HD oferuje możliwość nawiązywania połączeń w wysokiej rozdzielczości 720p. Urządzenia umożliwiają także nagrywanie filmów w jakości Full HD 1080p oraz bezpośrednie umieszczanie filmów w serwisach Facebook i YouTube.

Wszystkie nowe kamery Logitech HD wykorzystują technologię Logitech Fluid Crystal, która zapewniać ma żywe kolory, wyraźny obraz, czysty dźwięk oraz transmisję wideo bez zakłóceń.

Logitech HD Pro Webcam C910 - Pełna jakość HD
Flagowy model w nowej linii kamer –. Logitech HD Pro Webcam C910 zapewnia nie tylko połączenia wideo w jakości HD 720p, oraz nagrywanie filmów Full HD 1080p, ale także dobrej jakości dźwięk. Kamerę wyposażono w dwa mikrofony umieszczone po obu stronach obiektywu. Logitech HD Pro Webcam C910 wyróżnia się również eleganckim, opływowym kształtem. To niezwykle cienka kamera o głębokości zaledwie 25 milimetrów.

Obraz
© Model C910 (fot. Logitech)

Logitech HD Webcam C51. - Wideo rozmowy i nagrywanie HD, gdzie tylko zechcesz Jeśli potrzebujesz kamery, którą bez problemu możesz zabrać ze sobą, model Logitech HD Webcam C510 będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż składana konstrukcja kamery pozwala łatwo ją demontować i przenosić. Dodatkowo, dzięki obiektywowi obracanemu w zakresie 360 stopni, możemy pokazać rozmówcy wszystko, co nas akurat otacza.

W najnowszej linii internetowych kamer HD Logitech znalazły się również dwa modele w bardzo przystępnych cenach. Są to urządzenia Logitech HD Webcam C31. oraz Logitech HD Webcam C270.

Obraz
© Model C510 (fot. Logitech)

*Logitech Vid HD - Połączenia wideo w rozdzielczości HD 720p *
By cieszyć się rozmowami wideo w wysokiej rozdzielczości, oprócz kamery niezbędne jest także oprogramowanie zdolne do przesyłu obrazu HD w czasie rzeczywistym. Umożliwia to najnowsza aplikacja Logitech Vid HD. Program jest szybki, prosty w obsłudze i bezpłatny –. dołączany w zestawie z każdą nową kamerą Logitech.

Tryb wykonywania zdjęć
Najnowsze kamery Logitech HD to nie tylko wideo, ale i zdjęcia. Wszystkie urządzenia umożliwiają wykonywanie fotografii w rozdzielczości 1. megapikseli w modelu C910, 8MP dla modelu C510, 5MP dla C310 i 3MP w przypadku kamery C270.

Współpraca z głównymi komunikatorami internetowymi
Wszystkie najnowsze urządzenia Logitech HD posiadają certyfikat Skype i współpracują z popularnymi komunikatorami takimi, jak Skype, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger oraz Gmail Voice i Video Chat.

Obraz
© Model C310 (fot. Logitech)

*Ceny i dostępność *
W Polsce nowe kamery będą dostępne do końca sierpnia br. w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych:

– 129 zł za model HD Webcam C270
– 169 zł za model HD Webcam C310
– 209 zł za model HD Webcam C510
– 409 zł za model HD Webcam C910

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)