Trwa ładowanie...
d15bdjn
Giznet.pl

Komunikator z pierwszego Star Treka jako zestaw Bluetooth

Każdy fan Star Treka z pewnością doskonale pamięta komunikator, z jakiego korzystał kapitan Kirk i jego załoga. Teraz pojawiła się okazja, by kupić jego działającą kopię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komunikator z pierwszego Star Treka jako zestaw Bluetooth
(giznet.pl)
d15bdjn

Zaprojektowane na potrzeby pierwszego serialu fikcyjne urządzenie było ze strony twórców serialu swego rodzaju próbą przewidzenia, w jakim kierunku rozwijać się będzie technologia związana z komunikacją. I, trzeba przyznać, przewidzieli trafnie, choć chyba nie spodziewali się tego, że rzeczywistość tak szybko prześcignie ich wizję. Nie przewidzieli też chyba, że pewnego dnia ktoś postanowi zacząć produkować działającą replikę ich komunikatora.

Tym "kimś" jest Wand Company, firma zajmująca się produkcją replik filmowych gadżetów. W tym przypadku komunikator jest zestawem Blouetooth, dzięki któremu, po sparowaniu z telefonem, można odbierać połączenia. Może też służyć jako zewnętrzny głośnik. Ładowane bezprzewodowo urządzenie nie należy niestety do najtańszych. W przedsprzedaży zapłacić za nie trzeba prawie 150 dolarów. Oficjalna premiera ma się odbyć podczas tegorocznego konwentu Comic-Con.

Zobacz także: Replika statku ze Star Treka na sprzedaż

Polecamy na stronach Giznet.pl: Hacking Team padło ofiarą hakerów

d15bdjn

Podziel się opinią

Share
d15bdjn
d15bdjn
Więcej tematów