Trwa ładowanie...
d48idje

Guacamelee! za darmo w Humble Bundle. Darmowe gry również na GOG i Epic Games Store

W Humble Bundle właśnie pojawiła się gra Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo. W innych sklepach znajdziemy również za darmo - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona na GOG jak również Stories Untold na Epic Games Store. Jak zgarnąć darmowe gry?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Guacamelee
Guacamelee (Materiały prasowe)
d48idje

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition możemy otrzymać zapisując się do newslettera Humble Bundle. Promocja trwa jeszcze przez 2 dni. Guacamelee! Super Turbo Championship Edition to najbogatsza edycja, wzbogacona o dodatkową zawartość.

W grze wcielamy się w Meksykanina – Juana Aguacate, który musi uratować córkę El Presidente z rąk szkieleta - Carlosa Calaki. Ta humorystyczna platformówka dla jednej lub dwóch osób osadzona jest w meksykańskich klimatach. W grze poruszamy się po różnych wymiarach, odkrywamy sekrety i toczymy epickie walki z bossami.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition Materiały prasowe
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (Materiały prasowe)

Stories Untold za darmo na Epic Games Store

Z kolei Epic Games przygotowało dla nas dwa darmowe tytuły. Stories Untold możemy za darmo dodać do naszego konta do 30 maja. Gra cieszy się bardzo dobrymi ocenami, będąc ciekawym przykładem interaktywnej opowieści z pomocą obrazów. Cztery historie, które będziemy mogli rozegrać, nawiązują stylistyką do lat 80-tych i łączą w sobie napięcie z psychologicznego horroru z innowacyjną rozgrywką.

Od 23 do 30 maja będziemy mogli również za darmo dodać do swojego konta na Epic Games grę Rime.

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo na GOG

Gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona wciąż jest dostępna za darmo na GOG.com. Korzystając z promocji do naszego konta GOG zostanie również dodany pakiet darmowych kart go gry GWINT: Wiedźmiska gra karciana. Jeżeli nie mieliście okazji jeszcze zagrać w Gwinta, możecie pobrać go za darmo tutaj.

d48idje

Podziel się opinią

Share
d48idje
d48idje
Więcej tematów