Trwa ładowanie...
d7d33ac

GG w nowych kolorach

Mimo, że GG wypierane jest z rynku przez inne komunikatory - szczególnie Facebook Messengera - to z inicjatywy użytkowników zostały wprowadzone nowe motywy kolorystyczne w wersjach mobilnych na telefony z systemem Android oraz iOS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
GG w nowych kolorach
(Materiały prasowe)
d7d33ac

Dzięki zaangażowaniu użytkowników, komunikator GG poszerzył listę dostępnych motywów kolorystycznych, która dotychczas obejmowała wyłącznie 3 warianty tj. „Jasny”, „Ciemny”. i „Czarny”. Oprócz zgłaszanych przez użytkowników komunikatora opinii i sugestii, szczególne znaczenie przy wdrożeniu nowych motywów kolorystycznych miał konkurs „Odpicuj GG”.

Konkurs ten został przeprowadzony na przełomie maja i czerwca br., a jego uczestnikami mogły być wyłącznie osoby korzystające z komunikatora GG i posiadające numer GG. Zadaniem konkursowym było stworzenie własnej propozycji oprawy kolorystycznej w wersji mobilnej na telefony z systemem Android lub iOS. Z nadesłanych prac konkursowych została wyłoniona propozycja oparta o kolor zielony. Na jej podstawie zespół GG opracował finalną wersję, która uzupełniła listę nowych motywów kolorystycznych.

„Zielony”. motyw kolorystyczny uzupełnił listę pozostałych nowych wariantów (tj. „Klasyczny” i „Systemowy”), wdrożonych dla aplikacji GG dostępnej na telefony z systemem Android (od wersji 2.3.3.) i iOS. Dodatkowo z myślą o użytkownikach smartfonów iPhone 5c listę poszerzono o kolor „Różowy” i „Niebieski”.

Duży wybór laptopów w atrakcyjnych cenach. Kliknij i się przekonaj!

d7d33ac

Podziel się opinią

Share
d7d33ac
d7d33ac
Więcej tematów