Trwa ładowanie...
gry

Fioletowy smok może powrócić. Już niebawem odnowiony Spyro

Według nieoficjalnych informacji, na konsolę PlayStation powróci legendarna seria gier Spyro. Ta produkcja cieszyła się niesamowitą popularnością, gdy zaprezentowano ją na pierwszej konsoli PS.

Share
Fioletowy smok może powrócić. Już niebawem odnowiony Spyro
Źródło: YouTube
d3wtsg5

W internecie huczy od doniesień o powrocie kultowej serii Spyro The Dragon. Podobno produkcją gry zainteresowała się firma Activision, a jej odświeżona wersja ma zostać zaprezentowana jeszcze w marcu 2018 roku. Bardzo możliwe, że pod uwagę wzięto sukces niedawnego powrotu innej legendy, Crash Bandicoot.

Jedno ze źródeł podaje, że gra zostanie wydana jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w trzecim kwartale. Pracą ma zająć się studio znane z remasterów - Vicarious Visions. Zazwyczaj odnawianie starych produkcji odmienia szatę graficzną, ale podobno tym razem twórcy chcą pozostawić oryginalny wygląd gry, z lekkimi poprawkami.

d3wtsg5

Jeśli ten fioletowy smok naprawdę powróci, to możemy szykować się na prawdziwy hit. Internauci od dawna wspominali, jak bardzo tęsknią za tą serią. Premiera pierwszej gry miała miejsce 20 lat temu, więc gra może zostać wydana na okrągłą rocznicę. To narazie tylko spekulacje, więcej mamy nadzieję dowiedzieć się w marcu.

Oprócz tego, pojawiły się również doniesienia o powstawaniu sequela do gry Spyro. W tym przypadku gra ma być tworzona przez fana, zachować oryginalny soundtrack i grafikę. Twórca nazwał ją "Spyro: Myths Awaken".

d3wtsg5

Podziel się opinią

Share
d3wtsg5
d3wtsg5
Więcej tematów