Facebook uruchomił App Center

Facebook uruchomił App Center

Facebook uruchomił App Center
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
08.06.2012 15:15

Zapowiadane przez Facebooka miesiąc temu App Center ruszyło dziś w nocy. System opiera się na rekomendacjach znajomych, dzięki którym użytkownicy mają otrzymywać sugestie najlepszych dla nich aplikacji.

Znalezione w App Center aplikacje można przesłać na urządzenie mobilne. Jeśli trzeba ją zainstalować, Facebook odeśle do Google Play albo do Apple App Store. App Center zostało uruchomione najpierw dla niektórych użytkowników z USA, wszyscy użytkownicy mają uzyskać do niego dostęp w ciągu najbliższych tygodni.

Zdecydowanie nie jestem aktualnie w Stanach, pomimo tego App Center na moim koncie działa. Subiektywne pierwsze wrażenia? Słabiutko…. Informacje o tym, który ze znajomych używa jakiejś aplikacji są oczywiście widoczne, ale aplikacji, które znajdują się w tym markecie, jest na razie relatywnie mało. Nawigacja jest prosta, przejrzysta i nie odbiega od tego, do czego przyzwyczaił nas Facebook w ciągu ostatnich lat. Mam jednak wrażenie, że to nie wystarczy by stać się pierwszym miejscem, do którego 900 milionów użytkowników Facebooka będzie się udawało w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju aplikacji. Ale mogę się mylić.

Sprawdźcie sami czy możecie już przeglądać ponad 60. aplikacji, które aktualnie się tam znajdują.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)