Edytory zdjęć online - przegląd

Edytory zdjęć online - przegląd
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Sylwia Ścibak

06.07.2017 12:09, aktual.: 09.07.2017 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edytory zdjęć online pozwalają na szybką obróbkę zdjęć bez instalowania na komputerze dodatkowych programów graficznych. Oto przegląd stron internetowych, umożliwiających edytowanie obrazów i dodawanie efektów.

Edytor zdjęć online photofancy.pl

Strona photofancy.pl to rozbudowany portal do edytowania zdjęć online. Umożliwia nie tylko korekcję jasności, kontrastu, rozmiaru czy temperatury barwowej zdjęcia, ale także dodanie różnego rodzaju efektów.

Edytor zdjęć online photofancy.pl umożliwia nam dodanie do zdjęcia ozdobnej ramki w różnych stylach, np. ramki na Halloween, na Wielkanoc, na Boże Narodzenie, "filmowej", w stylu okna czy lustra. Dzięki temu narzędziu możliwe jest również przekształcenie zdjęcia w formę obrazu malowanego farbą bądź w formę starego, pożółkłego zdjęcia (sepia) z poszarpanymi krawędziami.

Strona photofancy.pl oferuje również dodanie wybranego tekstu do zdjęcia razem z graficznym efektem, dzięki czemu można tworzyć pocztówki bądź kartki na różne okazje, np. kartki walentynkowe, kartki z życzeniami na święta Wielkanocne bądź święta Bożego Narodzenia. Za pomocą tego portalu możemy również stworzyć własny fotokolaż bądź też zdjęcie z imieniem. Własne projekty możemy pobrać w formie pliku, udostępnić w sieci, a także zamieścić na wybranym przedmiocie (np. koszulce czy kubku) i ten przedmiot zamówić w internetowym sklepie PhotoFancy.

Edytor zdjęć online photogramio.com

Za pomocą strony photogramio.com możemy również poprawiać jakość naszego zdjęcia, dodawać do niego efekty graficzne bądź własny tekst. Co więcej, narzędzie to umożliwia tworzenie własnego obrazu za pomocą aplikacji podobnej do programu Adobe Photoshop, a także pozwala na dodanie do zdjęcia efektu malarskiego czy komiksowego.

Aplikacje do edytowania zdjęć online działają dzięki wtyczce Adobe Flash i pochodzą ze strony pixlr.com. Strona photogramio.com dostępna jest w kilku językach, w tym polskim, niemieckim, japońskim, hiszpańskim, francuskim.

Edytor zdjęć online pl.reresize.com

To bardzo proste narzędzie do edycji zdjęć online, umożliwiające przede wszystkim zmianę rozmiaru pożądanego zdjęcia, redukcję jego jakości, a także automatyczne dopasowanie do stałego rozmiaru zdjęć, który obowiązuje na różnych portalach np. Allegro. Edytor ten umożliwia również obrócenie zdjęcia, wykadrowanie go oraz nałożenie znaku wodnego. Dzięki pl.reresize.com możemy także nałożyć na zdjęcie cztery standardowe efekty: efekt sepii, czarno-biały kolor, efekt negatywu oraz efekt wytłoczenia.

Edytor zdjęć online dymki.com

Za pomocą strony dymki.com możemy nie tylko edytować zdjęcia za pomocą standardowych narzędzi, ale także zamieszczać je bezpośrednio na wybranych portalach bądź wysyłać mailem. Wybrane zdjęcia możemy rozjaśniać, przyciemniać, przycinać, wyostrzyć itp., a ponadto dymki.com daje możliwość nałożenia efektu pikselizacji nawybranym obszarze zdjęcia, dodania ozdobnej ramki i znaku wodnego, wybielenia zębów i uwydatnienia opalenizny.

Dzięki opcjom dostępnym na stronie dymki.com utworzymy również kolaż, pokaz slajdów, fotoksiążkę, kalendarz a nawet animację i komiks.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)