Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo: Czy aplikacje na smartfony odstraszają komary?

Co roku staramy się za wszelką cenę uchronić przed "latającymi natręctwami". Staramy się z nimi radzić na wszystkie możliwe sposoby, w tym także za pomocą aplikacji na smartfony. Dźwięk o bardzo wysokiej częstotliwości, emitowanie specjalnego światła i inne odstraszacze - czy one w ogóle działają, czy jest jakikolwiek sens ściągać dodatki, które rzekomo mają zapewnić nam spokój wieczorami czy podczas grilla ze znajomymi?

Share
#dziejesienazywo: Czy aplikacje na smartfony odstraszają komary?
Źródło: Wirtualna Polska
d2k0yuk

Wkrótce okres wakacyjny zaczną nam "urozmaicać" komary, muszki i inne insekty. Jak sobie poradzić z nieproszonymi gośćmi? O tym opowiada Alicja Grabowska w studiu Wirtualnej Polski podczas fragmentu naszego cotygodniowego pasma #dziejesienazywo.

Co roku próbujemy za wszelką cenę uchronić się przed "latającymi natręctwami". Także za pomocą aplikacji na smartfony. Dźwięk o bardzo wysokiej częstotliwości, emitowanie specjalnego światła i inne odstraszacze - czy w ogóle działają, czy jest jakikolwiek sens ściągać dodatki, które rzekomo mają zapewnić nam spokój wieczorami?

d2k0yuk

Wspólnie z Alicją Grabowską przygotowaliśmy dla was cztery aplikacje na smartfony, które w nadchodzącym okresie wakacyjnym mogą okazać się bardzo przydatne.

d2k0yuk

Podziel się opinią

Share
d2k0yuk
d2k0yuk
Więcej tematów