Czy smartfon może dać ci orgazm?

Czy smartfon może dać ci orgazm?03.03.2015 14:38
Czy smartfon może dać ci orgazm?
Źródło zdjęć: © Fotolia / Axel Bueckert

Nowe technologie opanowują kolejne dziedziny naszego życia - sporą część otaczającej nas rzeczywistości oglądamy na ekranach smartfonów. Czy technologia przejmie również sferę… seksu? Marka Durex ogłosiła seksualną rewolucję w mobilnym świecie i poszukuje beta-testerów swojego najnowszego projektu - Durexlabs.

Durexlabs to pierwszy krok firmy w stronę cyfrowego świata aplikacji. Projekt ma za zadanie zmienić pojęcie mobilnych technologii, intymności w związku i „cyfrowych relacji” między ludźmi. W najbliższym czasie, światło dzienne ujrzy specjalna aplikacja, która pomoże użytkownikom… osiągnąć [ orgazm ]( Została zaprojektowana we współpracy ze znaną entrepreneurką Susie Lee –. Dyrektor Generalną Siren Mobile. Jej ogromne doświadczenie w zakresie biochemiki, biofizyki oraz sztuk wizualnych, pozwoliło spojrzeć świeżym okiem na relacje międzyludzkie i wpływ technologii mobilnych na związki.

Poprzez rozprzestrzenianie się smartfonów, social media i różnego rodzaju aplikacji, technologia udowadnia, że jest medium, które sprzyja komunikacji i porozumiewaniu się ludzi. Z Durexlabs stawiamy kolejny krok w korzystaniu z technologii mobilnych w związku, jednocześnie dbając o poprawę jakości życia seksualnego –. mówi Susie Lee.

Durexlabs wychodzi z założenia, że skoro nowe technologie są niemal wszechobecne, trzeba je ujarzmić i wykorzystać…. do róznych celów. Dlatego właśnie, marka Durex wykorzystała swoje doświadczenie w sferze pobudzania zmysłów i zbliżania kochanków w kombinacji z cyfrową technologią.

Inspirowaliśmy się coraz większym uzależnieniem ludzi od technologii mobilnych, które ogarniają niemal wszystkie dziedziny życia codziennego. Badania, które przeprowadziliśmy we współpracy z Uniwersytetem w Durham wykazały, że wykorzystujemy cyfrowe rozwiązania także w naszym życiu seksualnym –. opowiada Richard Arnold, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju marki Durex.

Jeśli chcesz być częścią projektu, Durexlabs poszukuje beta-testerów na całym świecie, którzy jako pierwsi sprawdzą nową aplikację. Każdy może się zarejestrować poprzez witrynę http://labs.durex.com/pl/, gdzie użytkownicy otrzymają darmowy dostęp do aplikacji przed oficjalną premierą.

Zobacz aplikację, do nawigowania wewnątrz budynków:

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)