Nowy Smartfon BlackBerry 9720

Nowy Smartfon BlackBerry 9720

Nowy Smartfon BlackBerry 9720
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.08.2013 10:47, aktualizacja: 14.08.2013 11:59

Użytkownikom, którzy chcą smartfona stworzonego z myślą o komunikowaniu się, firma BlackBerry zaprezentowała nowy, społecznościowy smartfon BlackBerry 9720.

Smartfona 972. wyposażono w znaną klawiature BlackBerry z wyraźnymi, odrębnymi klawiszami dla optymalizacji pisania, 2,8 calowy ekran dotykowy oraz trackpad do łatwej nawigacji. Całość działa pod kontrolą systemu BlackBerry 7 OS wersji 7.1, który oferuje zaktualizowany interfejs pozwalający na odblokowanie ekranu gestem, czy przejście do trybu kamery przy zablokowanym ekranie. Producent wbudował także w telefon radio FM.

BlackBerry 972. wyposażony jest w dedykowany klawisz BBM, który umożliwia szybki i wygodny dostęp do mobilnej sieci społecznościowej. Smartfon wyposażony jest również w BBM Voice, który umożliwia darmowe rozmowy przez Wi-Fi.

Odświeżony system BlackBerry 7 OS pozwala wpisać wiadomość i opublikować ją jednocześnie na BBM, Twitterze oraz Facebooku. Zrobione zdjęcie można opublikować jednocześnie w kilku sieciach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji kamery. Dzięki BlackBerry Enterprise Server lub BlackBerry Enterprise Server Express oraz funkcji zarządzania urządzeniem mobilnym, zarządzaniu aplikacjami i bezpieczeństwu, smartfon BlackBerry 972. nadaje się również do zastosowań biznesowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)