Amazon.com oferuje darmowy Kindle na iPhone'a

Amazon.com oferuje darmowy Kindle na iPhone'a

04.03.2009 19:00, aktual.: 05.03.2009 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amazon.com stworzył aplikację na telefon iPhone i odtwarzacz iPod Touch, która zmienia te urządzenia w czytniki e-booków. Popularny amerykański sklep rozszerza w ten sposób rynek zbytu na sprzedawane przez niego elektroniczne książki oraz daje posiadaczom czytnika Kindle nową metodę czytania e-booków.

Oprogramowanie pobrać można za darmo na Apple App Store. Aplikacja została stworzona po to, aby dać posiadaczom urządzeń Apple możliwość czytania e-booków, wtedy gdy nie mają oni przy sobie czytnika Kindle. Pozwala ona automatycznie zsynchronizować e-booki i zakładki z czytnikami Kindle i Kindle 2.

Obraz

Aplikacja pozwala także czytać książki kupione w Amazon.com ( Kindle Store - http://www.amazon.com/gp/browse.html?node=133141011 ), co najprawdopodobniej wpłynie na zwiększenie zainteresowania e-bookami oferowanymi przez sklep.

Wypuszczenie przez Amazon.com nowej aplikacji wiążę się z premierą drugiej wersji czytnika Kindle. Tak jak i oryginalny Kindle, Kindle 2 pozwala użytkownikom kupić i ściągnąć e-booki z Kindle Store. Urządzenie pozwala także wykupić subskrypcje największych gazet i magazynów, które potem automatycznie dostarczane są na czytnik.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także