Trwa ładowanie...
d5cov0s

Adr1ft - pierwszoosobowy symulator astronauty w stylu "Grawitacji"

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o locie w kosmos, spacerowaniu w przestrzeni i używaniu zaawansowanej technologii NASA - zapamiętajcie ten tytuł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adr1ft - pierwszoosobowy symulator astronauty w stylu "Grawitacji"
(chip.pl)
d5cov0s

W powstającej na silniku Unreal Engine 4 grze Adr1ft będziemy mogli poczuć się niczym dr Ryan Stone w filmie Cuaróna "Grawitacja". Wcielając się w rolę astronauty z tymczasową amnezją, który ledwo odzyskał przytomność po wypadku na statku kosmicznym, będziemy starali się naprawić uszkodzenia i przeżyć zanim skończy się zapas tlenu. Poruszając się po wraku przy okazji będziemy badać przyczyny tajemniczej katastrofy.

Zwiastun gry Adr1ft

Nie będzie to typowy horror, nie znajdziemy tu elementów walki z przeciwnikiem. Gonić nas będzie jedynie czas odmierzający uciekający zapas tlenu. Być może nie wszystkim spodoba się taki rodzaj gry.

d5cov0s

Niewątpliwym plusem Adr1ft jest jednak fakt, że gra będzie wspierać rzeczywistość wirtualną - obsłuży Oculus Rift i niewykluczone, że również Morfeusza na PS4. Tytuł zadebiutuje latem na komputerach osobistych. W planach są także wersje dla konsol nowej generacji. Cała zabawa potrwa około 4 godzin, a będzie nas kosztować około 20-30 dolarów - zdradził developer.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto Windows 93! Jest NIESAMOWITY!!!

d5cov0s

Podziel się opinią

Share

d5cov0s

d5cov0s
Więcej tematów