Technologie
Kosmos
Kosmos
Kosmos
Misje kosmiczne
Astronomia
Nauka
Militaria
Opinie i komentarze
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie
Tech
:
Zimny prysznic dla USA. "Żniwiarze" spadają w Iranie jeden po drugim
Mateusz Tomczak
Bayraktary przestały atakować Rosjan. Ukrainiec wprost o przyczynach
Mateusz Tomczak
Miały walczyć z Rosjanami. Nie nadają się do lotów
Mateusz Tomczak
Gorzka pigułka dla USA. HIMARS przegrał z MARS 3
Mateusz Tomczak
Podziurawili go jak sito. Tak teraz wygląda amerykański gigant
Mateusz Tomczak
"Futbolówka", od której zależy los świata. Sześć minut na decyzję o użyciu broni jądrowej
Łukasz Michalik
Technologie
Kosmos
Misje kosmiczne
Astronomia
Nauka
Militaria
Opinie i komentarze
Zaloguj
żywotność
Baterie: czy to odkrycie będzie wreszcie przełomem?
Akumulatory litowo-jonowe mają wiele zalet, mają też kilka wad. Jedną z nich jest fakt, że z każdym cyklem ładowania stają się mniej efektywne. Jednak amerykańsko-chiński zespół badaczy opracował polimer, który może znacząco przedłużyć żywotność stosowanych przez nas baterii.
19 listopada 2013, 15:00
Logitech M525: trzy lata bez ładowania
Najnowszy gryzoń Logitecha może i nie jest najlepszym sojusznikiem w zdobywaniu fragów, może za to pochwalić czym innym: żywotnością. Według zapewnień producenta, mysz M525 pociągnie na dwóch paluszkach aż trzy lata.
20 października 2011, 16:39
Akumulatorki nowej generacji od Energizera
Specjaliści firmy Energizer stworzyli akumulatorki nowej generacji, które są wydajniejsze, mają większą liczbę cykli ładowania, a do tego dłużej utrzymują ładunek niż dotychczas dostępne na rynku.
20 października 2011, 11:09
Akumulatorki zachowujące żywotność przez 5 lat
Pamiętając o tym, z jaką częstotliwością w kraju pojawiają się trzęsienia ziemi, japońskie firmy pracują nad rozwiązaniami, które okażą się praktyczne w sytuacjach ekstremalnych. Wśród nich pojawiły się superżywotne baterie.
18 października 2011, 16:32
Jak długo "żyją" linki przesyłane na serwisach społecznościowych?
Wydawałoby się, że treści zamieszczane na portalach społecznościowych, blogach, YouTube, przesyłane mailem, itp. będą długo krążyły w sieci. Tymczasem przypominają muszki owocówki.
8 września 2011, 16:10