Akumulatorki nowej generacji od Energizera

Akumulatorki nowej generacji od Energizera
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.10.2011 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Specjaliści firmy Energizer stworzyli akumulatorki nowej generacji, które są wydajniejsze, mają większą liczbę cykli ładowania, a do tego dłużej utrzymują ładunek niż dotychczas dostępne na rynku.

Nowe akumulatorki Energizer zostały zaprojektowane tak, aby zaspokajać zróżnicowane potrzeby użytkowników. Dzięki zastosowaniu technologii Super Lattice Alloy posiadają:
• większą wydajność
• większą liczbę cykli ładowania
•. wyższy współczynnik utrzymania ładunku

Akumulatorki Extreme i Precision są dostępne w dwóch typach: AAA i AA, o pojemnościach 80. mAh (typ AAA) oraz 2300 i 2400 mAh (typ AA).

Nowe ładowarki

Nowa ładowarka Intelligent z akumulatorkami AA Extreme to najlepszy zestaw w portfolio firmy Energizer (cena - 10. zł). Posiada ona panel LCD, który informuje o aktualnym statusie ładowania i czasie pozostałym do końca procesu. Ładowanie automatycznie przerywa się, gdy akumulatorki są pełne, dzięki temu minimalizuje się ich zużycie. Funkcja ochrony przed przebiegunowaniem nie pozwala na ładowanie akumulatorków, które zostały nieprawidłowo włożone, co mogłoby doprowadzić do wycieku z ogniwa i uszkodzenia ładowarki. Ładowarka Intelligent potrafi również rozpoznać i zasygnalizować użycie uszkodzonego akumulatorka lub baterii.

Energizer Intelligent wyposażona jest w cztery akumulatorki AA Extreme, posiada dwa podwójne kanały ładowania i obejmuje światowy zakres napięcia. Całkowite naładowanie akumulatorków typu AA lub AAA zajmuje od 6 do 8 godzin.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)