Targi CeBIT 2010 - premiera nowych produktów Gigabyte

Targi CeBIT 2010 - premiera nowych produktów Gigabyte
Źródło zdjęć: © Gigabyte

04.03.2010 11:39, aktual.: 04.03.2010 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gigabyte zaprezentował nową linię urządzeń peryferyjnych, których premiera ma miejsce na właśnie rozpoczętych targach CeBIT 2010 w Hanowerze. Debiutujące produkty dzielą się na trzy odrębne kategorie - urządzenia dedykowane dla graczy, urządzenia wykorzystujące technologię bezprzewodową oraz limitowaną serię rozwiązań charakteryzujących się unikalnym wzornictwem.

M8000Xtreme - zabójcza broń w Twojej dłoni

Gigabyte M8000Xtreme to rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o graczach. Druga seria gryzoni GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, to przede wszystkim wysoka precyzja oraz możliwości dostosowania urządzenia do własnych potrzeb m.in. za pomocą rozbudowanych makr.

Obraz
© (fot. Gigabyte)

M8000. wykorzystuje sensor laserowy o regulowanej rozdzielczości sięgającej do 6000 DPI. Atutem jest system definiowania i zapisywania własnych makr. Za sprawą silnika Gigabyte Ghost oraz 32 KB wbudowanej pamięci otrzymujemy możliwość zapisania aż do 70 makr. Makra te możemy za pomocą edytora dowolnie modyfikować i tworzyć kombinacje wykorzystujące zarówno klawisze myszy jak i klawiatury. Dodatkowo Gigabyte M8000Xtreme oferuje możliwość zmiany wagi myszy za pomocą dołączonych odważników (7 opcji).

Bezprzewodowy komfort

Mysz M7700. do komunikacji z komputerem wykorzystuje technologię bezprzewodową Bluetooth w wersji V2.1+EDR, która pozwala na zwiększenie transmisji danych do 3 Mbit/s przy zasięgu działania do 10 metrów.

Kolejna propozycja to zestaw Gigabyte KM7600. w skład którego wchodzi klawiatura z dedykowanymi klawiszami do obsługi multimediów i przeglądarki internetowej oraz myszka. Oba urządzenia łączą się z komputerem bezprzewodowo (pasmo 2,4 GHz) wykorzystując do tego miniaturowy nadajnik umieszczony w porcie USB (zasięg do 10 metrów).

Szyk i elegancja

Oferta Gigabyte powiększy się również o bezprzewodową myszkę M7800S. O jej wyjątkowości stanowi nie tylko wzornictwo, ale również użyte luksusowe dodatki, takie jak pozłacane 18-karatowym złotem elementy, kryształy Swarovskiego czy zastosowanie wysokiej jakości skóry do pokrycia wierzchnich części urządzenia. Poza tym M7800S to wysoka precyzja, którą zapewnia laserowy sensor o regulowanej rozdzielczości (ustawienia 800 i 1600 DPI).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także