T-Mobile Pulse - pierwszy Android tylko na kartę

T‑Mobile Pulse - pierwszy Android tylko na kartę

T-Mobile Pulse - pierwszy Android tylko na kartę
01.10.2009 19:39

Brytyjski T-Mobile wprowadza na rynek niskobudżetowy telefon z systemem Google Android na pokładzie - model Pulse. Będzie to kolejny telefon dostępny w pierwszej kolejności u tego operatora, a jednocześnie pierwszy oferowany wyłącznie w systemie prepaid.

Niewygórowana cena _ Pulse'a _ nie oznacza, że jego parametry będą różnić się od urządzeń z systemem Android znajdujących się już na rynku. Znajdziemy tu zatem ekran o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli) z obsługą funkcji multi touch. Wbudowany aparat fotograficzny z autofokusem pozwoli na wykonanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix.

Łączność ze światem będzie można zestawić za pomocą transmisji danych realizowanej w technologii HSDPA (7,2 Mb/s) oraz HSUPA (2 Mb/s), a także WiFi (b/g). Na pokładzie nie zabrakło również modułu AGPS, obsługi interfejsu Bluetooth, gniazda JACK 3,5 mm, czujnika ruchu, a także trackballa. Całym urządzeniem, którego wymiary to 116 x 63 x 13,5 mm, zawiadywać będzie system Google Android w wersji 1.5.

_ Pulse _ pojawi się jako propozycja sieci T-Mobile UK w ofercie usług na kartę. Jego cena będzie bardzo atrakcyjna i wyniesie około 179,99 funtów. Jest to wyraźnie mniej niż koszt zakupu jedynego telefonu z systemem Android - HTC Hero - dostępny u tego operatora w wolnej sprzedaży, który został wyceniony na 369,99 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)