Szukasz bezpłatnych map offline dla Androida?

Szukasz bezpłatnych map offline dla Androida?
22.10.2014 17:47
Szukasz bezpłatnych map offline dla Androida?
Źródło zdjęć: © Chip.pl

Mapy HERE tworzone przez oddział Nokii jeszcze do niedawna dostępne były wyłącznie dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Windows Phone. 8 października firma postanowiła wypuścić wersję dla Samsungów z rodziny Galaxy. Długo nie musieliśmy czekać, by apka trafiła też na pozostałe urządzenia z Androidem.

Mapy HERE tworzone przez oddział Nokii były jeszcze do niedawna dostępne wyłącznie dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Windows Phone. 8 października firma postanowiła wypuścić wersję dla Samsungów z rodziny Galaxy. Długo nie musieliśmy czekać, by apka trafiła też na pozostałe urządzenia z Androidem.

Jeśli zależy Wam na nawigacji głosowej offline i możliwości zapisu map wybranego kraju do pamięci smartfona, warto sprawdzić aplikację przygotowaną przez HERE. Finowie właśnie udostępnili je bezpłatnie wszystkim użytkownikom Androida (wersja 4.1. lub wyższa). Rekomendowanymi urządzeniami są wszystkie smartfony posiadające minimum 1 GB RAM-u i wyświetlacz o rozmiarach od 4 do 6 cali.
Minus? W zasadzie tylko jeden. HERE są dostępne na razie w wersji beta, a zatem nie pobierzecie ich bezpośrednio z Google Play. Aplikację należy pobrać stąd, następnie zainstalować ją ręcznie z pliku .apk.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Napisał odtwarzacz multimedialny w... Excelu!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)