Doczekaliśmy się AutoMapy dla Androida!

Doczekaliśmy się AutoMapy dla Androida!

Doczekaliśmy się AutoMapy dla Androida!
Źródło zdjęć: © chip.pl
16.01.2012 11:08

AutoMapa udostępniła wersję Beta swojej nawigacji przeznaczonej dla systemu Android. Jednocześnie AutoMapa zaprzestaje wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych - WCE 4.2 i PPC 2003 (SE).

Producenci AutoMapy rozpoczęli beta testy najpopularniejszej polskiej aplikacji nawigacyjnej w wersji dla platformy Android. Na stronach www.AutoMapa.pl wszyscy użytkownicy Androida mogą pobrać i przetestować AutoMapę Android w wersji Beta i dołączyć do grona testerów tej aplikacji. AutoMapa Android Beta zawiera m.in. w pełni działającą platformę LiveDrive! umożliwiającą sprawne pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Po zakończeniu programu testów, AutoMapa Android trafi do sprzedaży m.in. w Android Market.

- _ AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieje, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników _ - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Równolegle AutoMapa zdecydowała o zaprzestaniu wsparcia dla najstarszych i przestarzałych już systemów mobilnych: WCE 4.2 i PPC 2003 (SE). W chwili obecnej żadne z urządzeń pracujących pod kontrolą systemów WCE 4.2 i PPC 2003 (SE) nie posiada aktualnego certyfikatu AutoMapy i nie są one również odnawiane przez producentów tych urządzeń. Systemy te nie pozwalały również na działanie technologii LiveDrive!.

Ostatnia wersją programu, która pracować będzie na systemach PPC 2003, PPC 2003 (SE) i WCE 4.2 jest AutoMapa 6.10. Również mapy użyte w AutoMapie 6.10 są ostatnimi działającymi z tą wersją programu.

AutoMapa dostępna jest na szerokiej gamie urządzeń i smartfonów pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile 5/6, Windows CE .NET 5.0/6.0, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz iOS5.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)